روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " تصویب اولین پورتال ICO توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ منتشر شد.

تصویب اولین پورتال ICO توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند – ارز دیجیتال

به گزارش نشریه ی محلی بانکوک پست در تاریخ ۱۲ مارس (۲۱ اسفند)، قانون گذاران اوراق بهادار (SEC) تایلند از تصویب اولین پورتال عرضه اولیه سکه در این کشور خبر دادند. هیئت مدیره ی کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند، با راه اندازی اولین ICO این کشور که امکان نمایش ICOها، اجرای ارزیابی بایسته (due diligence)، تائید کدهای منبع قراردادهای […]

به گزارش نشریه ی محلی بانکوک پست در تاریخ ۱۲ مارس (۲۱ اسفند)، قانون گذاران اوراق بهادار (SEC) تایلند از تصویب اولین پورتال عرضه اولیه سکه در این کشور خبر دادند.هیئت مدیره ی کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند، با راه اندازی اولین ICO این کشور که امکان نمایش ICOها، اجرای ارزیابی بایسته (due diligence)، تائید کدهای منبع قراردادهای هوشمند و اداره ی روال سیاست شناسایی مشتری (KYC) را فراهم می کند، موافقت کردند. متصدی این پورتال، یک شخص خارجی است.آرشاری سوپیروژ (Archari Suppiroj)، مدیر دپارتمان فناوری مالی SEC، به بانکوک پست گفت:اولین پورتال ICO مجاز، برای تصویب رسمی سازمان های دولتی مانند وزارت تجارت، به مرحله ی نهایی رسیده است. این ICO با صدور فرمان سلطنتی دارایی دیجیتال، در آینده ی نزدیک در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.طبق گفته های آرشاری، بازار ICO از ایده های نامشهود و مبتنی بر پروژه، به ICOهای با پشتوانه دارایی های فیزیکی تکامل یافته است. آرشاری همچنین اذعان داشت که در آینده، SEC معیاری را صادر خواهد کرد که به شرکت ها این امکان را می دهد تا اوراق بهادار و دیگر دارایی ها را به صورت توکن درآورند.در ابتدا، کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند، ماه دسامبر گذشته قصد داشت تا موانع راه اندازی اولین پورتال ICO را برای اجرای قانونی برطرف سازد و برنامه هایی را برای تصویب هرکدام از ICOها که ممکن بود در همان ماه شروع به کار کنند، در نظر داشت.آرشاری سوپیروژ، مدیر دپارتمان فناوری مالی SECماه دسامبر گذشته، کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند، با وجود موانع مشارکتی ممکن، از برنامه های خود برای تسهیل قوانینی که برای ICOها ایجاد مانع می کنند، خبر داد.تیپسودا تاوارامارا (Tipsuda Thavaramara)، دبیر کل کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند اظهار داشت:دستورالعمل های ارائه شده، با در نظر گرفتن مدیریت ریسک و حفاظت از سرمایه گذاران، تلاشی برای یافتن تعادل بیشتر در روند قانونی و کاهش موانع قانونی محسوب می شوند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تصویب اولین پورتال ICO توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون