روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " بلاک چین به سود هنرمندان و روزنامه‌نگاران خواهد بود – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ منتشر شد.

بلاک چین به سود هنرمندان و روزنامه‌نگاران خواهد بود – ارز دیجیتال

جوزف لوبین (Joseph Lubin)، یکی از توسعه دهندگان و سازندگان اتریوم و همچنین بنیان گذار شرکت کانس نسیس (ConsenSys)، اذعان داشت که فناوری بلاک چین و غیرمتمرکزسازی می توانند به نفع متخصصان تولید محتوا و روزنامه نگاران باشد. لوبین در طی ویدیوی منتشرشده در تاریخ ۱۲ مارس (۲۱ اسفند)، در مورد بهره مندی صنایع مختلف از فناوری بلاک چین به صحبت […]

جوزف لوبین (Joseph Lubin)، یکی از توسعه دهندگان و سازندگان اتریوم و همچنین بنیان گذار شرکت کانس نسیس (ConsenSys)، اذعان داشت که فناوری بلاک چین و غیرمتمرکزسازی می توانند به نفع متخصصان تولید محتوا و روزنامه نگاران باشد.لوبین در طی ویدیوی منتشرشده در تاریخ ۱۲ مارس (۲۱ اسفند)، در مورد بهره مندی صنایع مختلف از فناوری بلاک چین به صحبت پرداخت. در این ویدیو، لوبین اظهار داشت که هنرمندان، به طور قابل توجهی از بلاک چین بهره خواهند برد زیرا این فناوری به آن ها اجازه می دهد تا سیاست ها و مقررات مربوط به نحوه ی استفاده و اشتراک محتوای منتشرشده که همان آثار اشتقاقی (derivative works)، پخش آنلاین، اجراهای عمومی و غیره هستند، را ذخیره کنند.از دیدگاه لوبین این فناوری، امکان حذف واسطه ها را نیز فراهم می کند. وی افزود:من فکر می کنم که هنرمندان صنعت موسیقی، به طور متوسط، حدود ۱۱ یا ۱۲ درصد و شرکت های ضبط و پخش بزرگ، ۷۰ درصد یا بیشتر، ارزش این فناوری را در صنعت، از آن خود می کنند. ما می توانیم این شرکت ها را با قراردادهای هوشمند در پلتفرم اتریوم جایگزین کنیم.لوبین در ادامه گفت که همچنان واسطه هایی مانند ترویج کنندگان حضور خواهند داشت، اما نمی توانند به جایگاهی برسند که بتوانند دستور بدهند و تنها به دلیل نقش واسطی که دارند درامد کسب کنند.در ارتباط با روزنامه نگاری، لوبین گفت که پلتفرم های بلاک چین محوری مانند سیویل (Civil)، می توانند به صنعت آسیب دیده ی روزنامه نگاری در جهت تحویل مستقیم محتوا به مصرف کننده و بازگرداندن اصول اخلاقی به این صنعت، کمک کند.اگر به نحوی از این تعهد تخطی کنند، خوانندگان و شنوندگان آن ها می توانند به آنان وظیفه ای را محول کنند، سهم خودشان را مورد پرسش و تردید قرار دهند و آن ها از پلتفرم خارج کنند.اوایل این ماه، سیویل علی رغم استقبال کم از عرضه اولیه سکه (ICO) خود در سال گذشته، راه اندازی این پلتفرم را رسماً اعلام کرد. این پلتفرم که هدف آن ارائه ی مدل کسب وکار جایگزین برای صنعت روزنامه نگاری است، اکنون به مشارکت کنندگان اجازه ی خرید عضویت سیویل را از جمله، خرید توکن های CVL که نشان گر قدرت رأی دهی اعضا درون اکوسیستم خواهد بود، می دهد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بلاک چین به سود هنرمندان و روزنامه‌نگاران خواهد بود – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون