روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " اخبار مهم و برگزیده ارزهای دیجیتال و بلاک چین – روز 28 اسفند 97 – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ منتشر شد.

اخبار مهم و برگزیده ارزهای دیجیتال و بلاک چین – روز 28 اسفند 97 – ارز دیجیتال

برگزیده اخبار حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین – امروز، ۲۸ اسفند ۹۷:   همکاری آی بی ام و ۶ بانک بزرگ برای صدور ارز دیجیتال باثبات به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از کوین تلگراف، ۶ بانک بزرگ بین المللی برای صدور ارزهای دیجیتال باثباتی که توسط ارزهای ملی کشورهای خود پشتیبانی می شوند، تفاهم نامه هایی را امضا کردند. این […]

برگزیده اخبار حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین – امروز، ۲۸ اسفند ۹۷:همکاری آی بی ام و ۶ بانک بزرگ برای صدور ارز دیجیتال باثباتبه گزارش ارزدیجیتال و به نقل از کوین تلگراف، ۶ بانک بزرگ بین المللی برای صدور ارزهای دیجیتال باثباتی که توسط ارزهای ملی کشورهای خود پشتیبانی می شوند، تفاهم نامه هایی را امضا کردند. این استیبل کوین ها قرار است بر روی شبکه پرداختی مبتنی بر بلاک چین آی بی ام که «ورلد وایر» نام دارد، راه اندازی شوند.بیت مین از مدل جدید دستگاه های استخراج ASIC خود رونمایی کردغول تجهیزات ماینینگ دنیا، بیت مین (Bitmain) از مدل جدید دستگاه استخراج ای سیک خود به نام Antminer Z11 رونمایی کرد که می تواند ارزهای دیجیتال مبتنی بر الگوریتم Equihash مانند زی کش (Zcash) را استخراج کند. بنابر مشخصات به انتشار رسیده، این دستگاه با قدرت هش ۱۳۵K sol/s، سه برابر قدرتمندتر از مدل قبلی یعنی Antminer Z9 است.ژاپن مقررات جدیدی را برای ارزهای دیجیتال اعلام کردبه گزارش خبرگزاری ژاپنی نیکی (Nikkei)، مقامات قانون گذار ژاپن مقررات جدیدی را برای معاملات مارجین (مارجین تریدینگ) ارزهای دیجیتال اعلام کرده اند. این اقدام می تواند گام مثبتی برای جلوگیری از تقلب در بازار ارزهای دیجیتال ژاپن باشد.شرکت بزرگ ویزا به دنبال استخدام استعدادهای حوزه بلاک چین!شرکت بزرگ خدمات پرداخت آمریکایی ویزا اخیرا بر روی نرم افزار استخدام SmartRecruiters، چند فرصت شغلی مرتبط با ارزهای دیجیتال و بلاک چین را درج کرده است. شرکت ویزا یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت دنیاست و در کشورهای زیادی فعالیت می کند.صرافی کره ای بیت هامب به دنبال اخراج ۵۰ درصد از کارکنانشبیت هامب (Bithumb)، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در کره جنوبی، به دنبال آن است که تا ۵۰ درصد کارمندان خود را به دلیل وضعیت بد بازار ارزهای دیجیتال تعدیل کند. به این ترتیب تعداد ۳۰۰ کارمند این شرکت می تواند به حدود ۱۵۰ نفر کاهش یابد.توافق مجدد توسعه دهندگان اتریوم برای مقاومت در برابر دستگاه های ای سیکتوسعه دهندگان هسته اتریوم طی جلسه هفتگی خود که در ۱۵ مارس (۲۵ اسفند) برگزار شد، یکبار دیگر درباره الگوریتم ProgPoW به بحث و گفتگو پرداختند. ProgPoW نوعی الگوریتم اثبات کار است که در مقابل دستگاه های استخراج ای سیک (ASIC) مقاوم خواهد بود. در این جلسه بار دیگر توسعه دهندگان به این توافق دست یافتند که این الگوریتم باید پیاده سازی شود. در صورت پیاده سازی این قابلیت، استخراج با دستگاه های ای سیک به شدت محدود خواهد شد تا همچنان کارت های گرافیکی جایگاه خود را حفظ کنند. هنوز زمان مشخصی برای پیاده سازی این الگوریتم اعلام نشده است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اخبار مهم و برگزیده ارزهای دیجیتال و بلاک چین – روز 28 اسفند 97 – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون