روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " درخواست SEC برای حذف عبارت بلاک چین از نام 2 صندوق قابل معامله در بورس – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ منتشر شد.

درخواست SEC برای حذف عبارت بلاک چین از نام 2 صندوق قابل معامله در بورس – ارز دیجیتال

بلومبرگ در ۱۲ آوریل (۲۳ فروردین) به نقل از منابع آگاه نوشت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از دو صندوق سرمایه گذاری  درخواست کرد تا واژه «بلاک چین» را از نام خود حذف کنند. گزارش ها حاکی از آن است که صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) امپلیفای (Amplify) و ریلیتی شیرز (Reality […]

بلومبرگ در ۱۲ آوریل (۲۳ فروردین) به نقل از منابع آگاه نوشت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از دو صندوق سرمایه گذاری درخواست کرد تا واژه «بلاک چین» را از نام خود حذف کنند.گزارش ها حاکی از آن است که صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) امپلیفای (Amplify) و ریلیتی شیرز (Reality Shares) در پرونده های اولیه خود به بلاک چین اشاره کردند. به گفته این منبع آگاه، این دو صندوق بر آن شدند تا در دقایق آخر سال ۲۰۱۸ نام خود را عوض کنند.علی رغم حذف کلمه بلاک چین، دستگاه نمایش بهای سهام این دو صندوق هنوز به این فناوری اشاره دارد. صندوق های امپلیفای به عنوان BLOK خرید و فروش می شوند، در حالی که این محصول به عنوان ETF تبدیل اشتراک داده، توصیف شده است.ریلیتی شیرز از عنوان BLCN استفاده می کند و محصول خود را به عنوان ETF نسل بعد اقتصاد نزدک، توصیف می کند.علاوه بر این، بلومبرگ مدعی شده است که صندوق های مرتبط به بلاک چین دیگری نیز بودند که به درخواست SEC نام خود را تغییر دادند.بر اساس قانون شرکت های سرمایه گذاری در سال ۱۹۴۰، شرکت ها نباید از عناوین فریبنده و گمراه کننده در اسامی خود استفاده کنند. در سال ۲۰۰۱، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، برای روشن سازی این دستورالعمل، قانون انتخاب نام (Rule 35d) را به تصویب رساند. بنابراین صندوق ها ملزم شدند که از همخوانی حداقل ۸۰ درصد از دارایی هایشان با نام هایشان اطمینان حاصل کنند.به گزارش بلومبرگ، SEC به دلیل افزایش تعداد ETFها که توسط صندوق های برای سرمایه گذاری در طیف وسیعی از خدمات و پروژه ها، در حالت آماده باش به سر می برد و اعلام خطر کرده است.رسانه ها اظهار دارند که تعداد دارایی های این صندوق ها بین سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ تقریبا سه برابر شده است و بیش از ۱۰ درصد ازETFهای جدید در سال ۲۰۱۸ موضوع خاصی را هدف قرار دادند.پیش تر، در اوایل سال ۲۰۱۸، SEC به شرکت های آمریکایی که نامشان را تغییر می دهند تا شامل عبارت «بلاک چین» شود، هشدار داده بود که به زودی با افزایش بررسی و نظارت از جانب قانون گذاران مواجه خواهند شد.جی کلیتون (Jay Clayton)، رئیس کمسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، به تازگی خاطرنشان کرد که صنعت ارز دیجیتال در آینده نزدیک در کانون توجه قانون گذاران باقی خواهد ماند. او بر این باور است که راهی برای انطباق این صنعت با قانون های اوراق بهادار فدرال وجود دارد.در اوایل ماه آوریل، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، دستورالعملی برای تعیین این که آیا دارایی های دیجیتال قراردادهای سرمایه گذاری را تشکیل می دهند منتشر کرد. این آژانس همچنین اعلام کرد که عرضه اولیه سکه استارتاپ Turnkey یک توکن اوراق بهادار نبود.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " درخواست SEC برای حذف عبارت بلاک چین از نام 2 صندوق قابل معامله در بورس – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون