روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی ارز دیجیتال مشترک راه‌اندازی می‌کنند – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ منتشر شد.

صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی ارز دیجیتال مشترک راه‌اندازی می‌کنند – ارز دیجیتال

صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به طور مشترک شبه ارز دیجیتالی با نام Learning Coin راه اندازی کردند. به گزارش ارز دیجیتال به نقل از ایبنا، صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به طور مشترک یک بلاک چین خصوصی راه اندازی کردند که از آن به عنوان یک شبه ارز دیجیتال تعبیر می شود. این شبه ارز ارزدیجیتال Learning Coin […]

صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به طور مشترک شبه ارز دیجیتالی با نام Learning Coin راه اندازی کردند.به گزارش ارز دیجیتال به نقل از ایبنا، صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به طور مشترک یک بلاک چین خصوصی راه اندازی کردند که از آن به عنوان یک شبه ارز دیجیتال تعبیر می شود.این شبه ارز ارزدیجیتال Learning Coin است که فقط در داخل صندوق بین المللی پول بانک جهانی در دسترس خواهد بود. روزنامه فایننشال تایمز تأکید کرد Learning Coin ارزش پولی ندارد و بنابراین یک ارز دیجیتال واقعی تلقی نمی شود.راه اندازی شبه ارز مشترک صندوق بین المللی پول و بانک جهانی در راستای درک بهتر از فناوری بلاک چین است که زیرساخت دارایی های دیجیتالی محسوب می شود. ارز دیجیتال Learning Coin به کارمندان بانک جهانی و صندوق بین المللی اجازه می دهد تا چگونگی استفاده از ارزهای دیجیتال را در زندگی واقعی تجربه کنند.صندوق بین المللی پول اعلام کرد بانک ها و رگولاتورهای سرتاسر جهان باید خود را به فناوری های ارز دیجیتال برسانند که به سرعت در حال توسعه پیدا کردن هستند. توسعه دارایی های دیجیتال و فناوری دفتر توزیع شده یا همان DLT به سرعت روبه تحول است و بخشی از اطلاعات به شمار می آید ما را احاطه کرده است. این امر بانک های مرکزی، رگولاتورها و مؤسسات مالی را وادار به رسمیت شناختن یک فاصله فزاینده دانش بین قانون گذاران، سیاست گذاران، کارشناسان اقتصادی و فناوری می کند.گفته می شود بعد از آزمایش این شبه ارز دیجیتال، بانک جهانی و صندوق بین المللی پول از بلاک چین برای راه اندازی ارتباطات هوشمند، مبارزه با پول شویی و ارتقاء کلی سطح شفافیت استفاده کنند.بر پایه این گزارش، در اوایل ماه جاری میلادی «کریستین لاگارد» رییس صندوق بین المللی پول گفته بود که نوآوران بلاک چین در حال تکان دادن جهان مالی سنتی هستند و این موضوع تأثیر واضحی بر روی بازیگران سنتی دارد. وی در ادامه گفت:پتانسیل فناوری و دارایی های بر پایه بلاک چین توسط رگولاتورهای و بانک های مرکزی پذیرفته است و تأثیر مثبتی دارد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی ارز دیجیتال مشترک راه‌اندازی می‌کنند – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون