روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " آیا الگوی سر و شانه می‌تواند عاملی برای افزایش قیمت استلار باشد؟ – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ منتشر شد.

آیا الگوی سر و شانه می‌تواند عاملی برای افزایش قیمت استلار باشد؟ – ارز دیجیتال

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.   در نمودار قیمتی استلار و در تایم فریم روزانه همانگونه که مشاهده می کنید، قیمت از ماه دسامبر در کف قیمتی شروع به ساختن الگوی سر و شانه در کف […]

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.در نمودار قیمتی استلار و در تایم فریم روزانه همانگونه که مشاهده می کنید، قیمت از ماه دسامبر در کف قیمتی شروع به ساختن الگوی سر و شانه در کف کرده است. خط گردن این الگو نیز توسط قیمت شکسته شده و در حال نوسان بر روی این سطح است.نمودار قیمت استلار در تایم فریم روزانهبا توجه به این الگوی کلاسیک اهداف ۰.۱۸- ۰.۱۹ دلار را می توان برای الگو متصور شد، اما نکته ای که باید به آن دقت کرد، فیلتر حجم و بررسی کندل روزانه ای است که خط گردن (Neck Line) را شکانده است.کندلی که خط گردن الگو را شکانده و با پیکان سبز نشان داده شده، به اصلاح فول بادی خوانده می شود ولی تقریبا ۸۰% درصد آن زیر خط گردن است و همچنین اندیکاتور حجم نشان دهنده ی حجم بالای فروش در نقطه ی شکست است که این دو موضوع از اعتبار شکسته شدن خط گردن می کاهند.با قرار دادن حد ضرر در سطح خط گردن، می توان استلار را گزینه مناسبی برای رشد قیمت در آینده دانست.نتیجه گیریبا قرار دادن حد ضرر زیر خط گردن الگوی سر و شانه، می توان برای اهداف ۰.۱۸- ۰.۱۹ دلاری آن به انتظار نشست. در صورت بالا رفتن قیمت از سقف قبلی قیمت (نوار سیاه رنگ) می توان اطمینان بیشتری از فعال شدن این الگو داشت.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آیا الگوی سر و شانه می‌تواند عاملی برای افزایش قیمت استلار باشد؟ – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون

× ×