روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " حرکات قیمتی مشابه با آیوتا/ آیا استراتیس هم موفق به شکستن الگوی مثلث نزولی خواهد شد؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ منتشر شد.

حرکات قیمتی مشابه با آیوتا/ آیا استراتیس هم موفق به شکستن الگوی مثلث نزولی خواهد شد؟

با بررسی حرکات قیمت استراتیس می توانیم مشاهده کنیم که قیمت درون یک الگوی مثلث نزولی مطابق شکل زیر محصور شده است. پس از شکسته شدن الگوی مثلث از ضلع بالا با حجم مناسب و صعود از سقف قبل که در قیمت ۱.۲ دلار واقع شده است، می توان برای اهداف ۲ دلار و سپس […]

نوشته حرکات قیمتی مشابه با آیوتا/ آیا استراتیس هم موفق به شکستن الگوی مثلث نزولی خواهد شد؟ اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.

با بررسی حرکات قیمت استراتیس می توانیم مشاهده کنیم که قیمت درون یک الگوی مثلث نزولی مطابق شکل زیر محصور شده است.نمودار قیمت استراتیس در تایم فریم روزانهپس از شکسته شدن الگوی مثلث از ضلع بالا با حجم مناسب و صعود از سقف قبل که در قیمت ۱.۲ دلار واقع شده است، می توان برای اهداف ۲ دلار و سپس محدوده ی ۲.۵- ۲.۸ دلار به انتظار نشست.به مقایسه ی دو نمودار قیمتی آیوتا و استراتیس در شکل زیر نگاهی بیاندازیم.مقایسه ی نمودار قیمت آیوتا و استراتیساز مقایسه ی دو نمودار می توان دریافت که این دو حرکاتی بسیار شبیه به هم دارند، با این تفاوت که آیوتا سریع تر مثلث نزولی تشکیل شده در قیمت را شکسته است. (همانطور که در تحلیل قیمت آیوتا هم به آن اشاره شد)پس می توانیم شکست این مثلث نزولی و صعود به اهداف بالاتر را را برای استراتیس هم شاهد باشیم.نتیجه گیریپس از شکسته شدن الگوی مثلث از ضلع بالا با حجم مناسب و صعود از سقف قبل که در قیمت ۱.۲ دلار واقع شده است، می توان برای اهداف ۲ دلار و سپس محدوده ی ۲.۵- ۲.۸ دلار به انتظار نشست.تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب سایت ارزدیجیتال مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت. [تعداد: 0 میانگین: 0/5] بیشتر بخوانید :تحلیل قیمت دش/ در حال آماده شدن برای یک موج صعودی دیگر حرکت کیوتوم (Qtum) در کانال صعودی/ حمایت و مقاومت در چه سطحی قرار دارد؟ پایان موج پنجم صعودی و انتظار برای اصلاح قیمت دش آیا روند صعودی ایاس ادامه خواهد داشت؟ عدم موفقیت ریپل در شکستن خط میانه کانال/ حرکت بعدی ریپل چیست؟

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " حرکات قیمتی مشابه با آیوتا/ آیا استراتیس هم موفق به شکستن الگوی مثلث نزولی خواهد شد؟ از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون

× ×