روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " نانو در حال آماده شدن برای شروع موج پنجم/ امکان صعود تا چه محدوده‌ای وجود دارد؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ منتشر شد.

نانو در حال آماده شدن برای شروع موج پنجم/ امکان صعود تا چه محدوده‌ای وجود دارد؟

قیمت نانو از اواسط دسامبر ۲۰۱۸ حرکت صعودی خود را آغاز کرد که با اتمام موج سوم در مرز روانی ۲ دلار همراه بود. اکنون قیمت در حال اتمام اصلاح خود در موج چهارم و شروع موج صعودی دیگری است. موج پنجم حرکت می تواند قیمت نانو را تا اهداف ۲- ۲.۵ دلار هدایت کند. […]

نوشته نانو در حال آماده شدن برای شروع موج پنجم/ امکان صعود تا چه محدوده ای وجود دارد؟ اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.

قیمت نانو از اواسط دسامبر ۲۰۱۸ حرکت صعودی خود را آغاز کرد که با اتمام موج سوم در مرز روانی ۲ دلار همراه بود.اکنون قیمت در حال اتمام اصلاح خود در موج چهارم و شروع موج صعودی دیگری است.نمودار قیمت نانو در تایم فریم روزانهموج پنجم حرکت می تواند قیمت نانو را تا اهداف ۲- ۲.۵ دلار هدایت کند.تاییدی که از اندیکاتور مکدی می توانیم برای شروع این حرکت صعودی بگیریم، ساختن کفی دیگر در موقعیت فعلی آن است که باعث به وجود آمدن واگرایی مخفی و استمرار در روند مثبت می شود.در تایم فریم روزانه شاهد تشکیل الگوی مثلث نزولی مطابق شکل زیر هستیم که پس از شکسته شدن الگو توسط قیمت، اهداف ذکر شده را تایید خواهد کرد.الگوی کلاسیک مثلث در قیمت نانو در تایم فریم روزانهنتیجه گیریبه نظر می رسد نانو موج چهارم اصلاحی خود را تمام کرده است و در انتظار صعودی دوباره در موج پنجم است که اهداف این موج صعودی در محدوده ی ۲.۵ – ۲ دلار قرار دارد.تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت. [تعداد: 0 میانگین: 0/5] بیشتر بخوانید :ریپل گرفتار الگوی مثلث نزولی/ تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت ریپل ۵ می (۱۵ اردیبهشت) آیا مقاومت ۴۰۰ دلار مانع رشد بیت کوین کش می شود؟ آیا مقاومت ۲۸۰ دلاری باعث شروع اصلاح قیمت اتریوم می شود؟ نشانه های صعودی در ارز دیجیتال ریون کوین (Ravencoin) بررسی وضعیت نئو در کانال صعودی/ آیا احتمال افزایش قیمت وجود دارد؟

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نانو در حال آماده شدن برای شروع موج پنجم/ امکان صعود تا چه محدوده‌ای وجود دارد؟ از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون

× ×