روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " ادامه روند صعودی بیت کوین؛ عبور ارزش بازار از 200 میلیارد دلار بعد از 17 ماه! از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ منتشر شد.

ادامه روند صعودی بیت کوین؛ عبور ارزش بازار از 200 میلیارد دلار بعد از 17 ماه!

با ادامه یافتن روند صعودی قیمت بیت کوین، ارزش این ارز دیجیتال امروز، ۴ تیر، به بالاترین میزان خود در ۱۷ ماه اخیر رسید. هم اکنون که در حال نگارش این گزارش هستیم، هر واحد بیت کوین با قیمت حدود ۱۱,۴۰۰ دلار معامله می شود. آخرین باری که بیت کوین با این قیمت معامله می شد به هفته ی اول مارس […]

نوشته ادامه روند صعودی بیت کوین؛ عبور ارزش بازار از ۲۰۰ میلیارد دلار بعد از ۱۷ ماه! اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.

با ادامه یافتن روند صعودی قیمت بیت کوین، ارزش این ارز دیجیتال امروز، ۴ تیر، به بالاترین میزان خود در ۱۷ ماه اخیر رسید. هم اکنون که در حال نگارش این گزارش هستیم، هر واحد بیت کوین با قیمت حدود ۱۱,۴۰۰ دلار معامله می شود.آخرین باری که بیت کوین با این قیمت معامله می شد به هفته ی اول مارس ۲۰۱۸ باز می گردد. پس از آن اما با شروع روند نزولی، ارزش آن تا ۳,۲۰۰ دلار هم سقوط کرد. روند صعودی قیمت بیت کوین از اول ماه آوریل ۲۰۱۹ یعنی حدود ۳ ماه پیش آغاز شد و در آن زمان، با به پایان رسیدن اخبار منفی و فشارها، این ارز دیجیتال دوباره جان تازه ای به خود گرفت.چند روز پیش بیت کوین موفق شد تا از مقاومت ۱۰ هزار دلاری که مقاومت مهمی از نظر تحلیلگران به شمار می رفت، عبور کرده و در کمتر از ۲۴ ساعت، به ۱۱ هزار دلار برسد.اتفاق مهم بعدی، افزایش ارزش بازار بیت کوین به بیش از ۲۰۰ میلیارد دلار است. از اوایل ۲۰۱۸ تاکنون چنین رکوردی به ثبت نرسیده است. سهم کلی بیت کوین از بازار ارزهای دیجیتال، اکنون به ۶۰ درصد رسیده که این مقدار از سال ۲۰۱۷ تاکنون بی سابقه بوده است.توییت جاش ریجر در خصوص یکه تاز بودن بیت کوین از نظر ارزش بازارجاش ریجر، تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال روز دوشنبه در توییتر خود نوشت:بیت کوین به سهم دیگر ارزهای دیجیتال اهمیتی نمی دهد. سهم بیت کوین از بازار ارزهای دیجیتال همچنان بیشترین بوده و تا زمانی که روند صعودی قیمت ادامه داشته باشد، خبری از فصل آلت کوین ها نخواهد بود.در حقیقت، از آن جا که تمام تمرکز بر روی بهبود دوباره ی بیت کوین بوده، ارزهای دیجیتال دیگر، به نسبت، عملکرد ضعیف تری داشته اند. با این حال ارز دیجیتال اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار، هم عملکرد فوق العاده ای را از خود نشان داده و روز سه شنبه ارزش آن به ۳۱۳ دلار رسید. [تعداد: 0 میانگین: 0/5] بیشتر بخوانید :رشد مجدد قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال/ صعود ۱۵ درصدی ترون در کمتر از چند ساعت ! قدرت نمایی دوباره پادشاه ارزهای دیجیتال/ رشد شدید قیمت بیت کوین پس از شش ماه! قیمت بیت کوین به ۶,۰۰۰ دلار رسید/ رکورد بالاترین قیمت ۶ ماه گذشته شکسته شد بیت کوین، از عرش به فرش/ روزهای خوب در راه هستند؟ جهش کوتاه قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیگر/ رشد شدید لایت کوین و بایننس کوین در ۲۴ ساعت گذشته !

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ادامه روند صعودی بیت کوین؛ عبور ارزش بازار از 200 میلیارد دلار بعد از 17 ماه! از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون

× ×