روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " ریپل برای صعود مجدد باید از چه مقاومتی عبور کند؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ منتشر شد.

ریپل برای صعود مجدد باید از چه مقاومتی عبور کند؟

در تحلیل پیشین ریپل اشاره کردیم که منتظر اصلاح در قیمت هستیم، به مقایسه ی تحلیل قبل و قیمت فعلی توجه کنید: و حالا نمودار فعلی قیمت ریپل: قیمت اصلاح مورد نظر را طبق تحلیل تا سطح ۵۰ درصد فیبوناچی انجام داد و پس از آن برای بار سوم به مید چنل حمله کرده است. در […]

نوشته ریپل برای صعود مجدد باید از چه مقاومتی عبور کند؟ اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.

در تحلیل پیشین ریپل اشاره کردیم که منتظر اصلاح در قیمت هستیم، به مقایسه ی تحلیل قبل و قیمت فعلی توجه کنید:تحلیل قیمت ریپل در تاریخ ۲ ژوئن ( ۱۲ خرداد)و حالا نمودار فعلی قیمت ریپل:نمودار قیمت فعلی ریپل به تاریخ امروز – ۲۵ ژوئن (۴ تیر)قیمت اصلاح مورد نظر را طبق تحلیل تا سطح ۵۰ درصد فیبوناچی انجام داد و پس از آن برای بار سوم به مید چنل حمله کرده است.در قیمت فعلی ریپل درگیر مقاومت های بسیار سنگینی از جمله خط روند نزولی، خط مید چنل، ابر و سایه ی کوموی هفتگی و مقاومت استاتیک است که در عکس پایین بعضی از این مقاومت ها را مشاهده می کنید:مقاومت های قیمت فعلی ریپل در تایم فریم روزانهطبق داده های فوق، مقاومت ریپل در سطوح ۰.۵ دلار قرار دارد. اگر این مقاومت سنگین ۰.۵ دلاری با قدرت در آینده نزدیک شکسته شود، برای ریپل می توان اهداف ۰.۵۸ و ۰.۶۵ دلاری را متصور شد.تحلیل قیمت ریپل در تایم فریم روزانهنتیجه گیریریپل با مقاومت های بسیار سنگینی در قیمت فعلی درگیر است، در صورت شکسته شدن این مقاومت ها و تثبیت قیمت بالای سطح ۰.۵ دلار اهداف ۰.۵۸ و ۰.۶۵ دلاری را برای آن می توان متصور شد.تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت. [تعداد: 0 میانگین: 0/5] بیشتر بخوانید :تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل ۲۵ ژوئن (۴ تیر) عدم موفقیت ریپل در شکستن خط میانه کانال/ حرکت بعدی ریپل چیست؟ تحلیل قیمت دش/ در حال آماده شدن برای یک موج صعودی دیگر پیش بینی قیمت ریپل در سال ۲۰۱۹ روند اصلاح قیمت توکن ATOM تا چه محدوده ای ادامه خواهد داشت؟

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ریپل برای صعود مجدد باید از چه مقاومتی عبور کند؟ از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون

× ×