روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " بانک مرکزی اروپا: بیت کوین را به ذخایر ارزی خود اضافه نمی‌‌کنیم/ این یک ارز نیست! از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ منتشر شد.

بانک مرکزی اروپا: بیت کوین را به ذخایر ارزی خود اضافه نمی‌‌کنیم/ این یک ارز نیست!

بانک مرکزی اروپا (ECB) در تاریخ ۹ جولای طی جلسه پرسش و پاسخ، باز هم با نگاهی تحقیرآمیز به بیت کوین، آن را به عنوان ارز به رسمیت نشناخت. به گزارش کوین تلگراف، این بانک در پاسخ به سوال یک فرد حقیقی در یک برنامه تعاملی توییتری که با هشتگ AskECB# اجرا می شود، گفت که هیچ […]

نوشته بانک مرکزی اروپا: بیت کوین را به ذخایر ارزی خود اضافه نمی کنیم/ این یک ارز نیست! اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.

بانک مرکزی اروپا (ECB) در تاریخ ۹ جولای طی جلسه پرسش و پاسخ، باز هم با نگاهی تحقیرآمیز به بیت کوین، آن را به عنوان ارز به رسمیت نشناخت.به گزارش کوین تلگراف، این بانک در پاسخ به سوال یک فرد حقیقی در یک برنامه تعاملی توییتری که با هشتگ AskECB# اجرا می شود، گفت که هیچ برنامه ای برای اضافه کردن بیت کوین به ذخایر ارزی اش ندارد.مقامات رسمی بانک در نقل قولی از فیلیپ لین (Philip Lane)، اقتصاددان ارشد خود نوشتند که: «بیت کوین یک ارز نیست و بیشتر به عنوان یک دارایی بسیار پر نوسان در نظر گرفته می شود.»این پاسخ ها در حالی مطرح شد که قبلا هم در بیانیه های عمومی بانک مرکزی اروپا، واکنش های ناامیدکننده ای به ارزهای دیجیتال داده شده بود.در ماه می ۲۰۱۹، بانک مرکزی اروپا طی یک گزارش رسمی با عنوان «دارایی های دیجیتال: تاثیرات آن ها بر ثبات اقتصادی، سیاست های پولی، پرداخت ها و زیرساخت های اقتصادی» این گونه نتیجه گیری می کند که کل این پدیده (ارزهای دیجیتال) تأثیر بسیار کمی بر اقتصاد سنتی حاکم گذاشته است.بانک ذخیره ارزی اتحادیه اروپا پیش تر هم نگاه بدبینانه خود را نسبت به ایده انتشار یک ارز دیجیتال ملی (برای اتحادیه اروپا) نشان داده بود. برخوردی که درست در نقطه مقابل شایعاتی ست که این روزها از چین و چندین کشور دیگر به گوش می رسد.همان طور که پیش بینی می شد، حامیان ارزهای دیجیتال نخواستند که خیلی وقت خود را برای جواب به بیانیه کوتاه آقای لین تلف کنند.پیر روشک، یک مهندس نرم افزار که به دلیل حمایت هایش از ارزهای دیجیتال شناخته شده است در واکنشی توییتری که بسیار موردتقدیر قرار گرفت نوشت: «بیت کوین پول (واقعی) است.»کاربر دیگری با استفاده از ماشین حساب تورم که در سایت رسمی خود بانک مرکزی اروپا قرار دارد، کاهش شدید قدرت خرید یورو از زمان معرفی آن یعنی ۲۰ سال پیش تاکنون را نشان داد. او همچنین اذعان داشت که این کاهش قدرت خرید بسیار بدتر از نوسان های کوتاه مدتی ست که در بیت کوین مشاهده می شود. [تعداد: 0 میانگین: 0/5] بیشتر بخوانید :آلمان درباره پذیرش ارزهای دیجیتال هشدار داد تحلیلگران درباره وضع بد مقررات ارزهای دیجیتال در بریتانیا هشدار دادند رشد شدید شرکت های ارز دیجیتال در سوئیس و لیختن اشتاین علیرغم بازار نزولی ! تغییر شرایط احراز هویت در صرافی لوکال بیت کوینز برای مبارزه با پولشویی دستور پوتین مبنی بر تنظیم مقررات ارزهای دیجیتال تا پیش از جولای ۲۰۱۹

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بانک مرکزی اروپا: بیت کوین را به ذخایر ارزی خود اضافه نمی‌‌کنیم/ این یک ارز نیست! از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون

× ×