روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " آیا محدوده حمایت فعلی مانع از سقوط لایت کوین خواهد شد؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ منتشر شد.

آیا محدوده حمایت فعلی مانع از سقوط لایت کوین خواهد شد؟

در تحلیل ارزش کل بازار آلت کوین ها به تاریخ دو روز پیش به کاهش عمومی قیمت آلت کوین ها اشاره شد. تغییرات ۲۴ ساعت گذشته ی ۱۰ کوین برتر بازار تا به این لحظه به شرح زیر بوده است: این اصلاح قیمت ها می تواند فرصتی برای بررسی دوباره ی بازار و پیدا کردن پروژه های سودده و ورود […]

نوشته آیا محدوده حمایت فعلی مانع از سقوط لایت کوین خواهد شد؟ اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.

در تحلیل ارزش کل بازار آلت کوین ها به تاریخ دو روز پیش به کاهش عمومی قیمت آلت کوین ها اشاره شد. تغییرات ۲۴ ساعت گذشته ی ۱۰ کوین برتر بازار تا به این لحظه به شرح زیر بوده است:این اصلاح قیمت ها می تواند فرصتی برای بررسی دوباره ی بازار و پیدا کردن پروژه های سودده و ورود به بازار در اصلاح های قیمتی باشد.برای تحلیل حرکت بعدی لایت کوین ابتدا به پیدا کردن محدوده های حمایتی برای قیمت می پردازیم:محدوده ی حمایتی قیمت لایت کوینمحدوده ی حمایتی ۸۵ الی ۱۰۰ دلار همانگونه که در تصویر مشاهده می شود دارای خطوط حمایتی استاتیک مناسبی است و همچنین سطوح اصلاحی ۳۸ الی ۵۰ درصد حرکت صعودی لایت کوین بر روی این سطوح قرار گرفته است.این امر نشانگر قدرت این محدوده ی حمایتی است و با توجه به کندل امروز (دایره ی آبی) مشاهده می شود که چگونه قیمت از ورود به این محدوده دوری می کند. نکته ی دیگر تاریخ نصف شدن پاداش استخراج (Halving) لایت کوین است که با خط عمودی آبی مشخص شده است که کمتر از یک ماه به این تاریخ مانده است.اهداف اولیه ای که برای لایت کوین می توان در نظر گرفت با توجه به کانال صعودی به صورت زیر تعریف می شود:نمودار قیمت لایت کوین در تایم فریم روزانهنتیجه گیریپس از پایان اصلاح قیمت در محدوده ی ۸۵ الی ۱۰۰ دلار در کف کانال انتظار بازگشت قیمت به محدوده ی ۱۴۵ الی ۱۶۰ دلار را برای لایت کوین خواهیم داشت.تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب سایت ارزدیجیتال مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت. [تعداد: 0 میانگین: 0/5] بیشتر بخوانید :آیا لایت کوین به پایان روند صعودی خود نزدیک شده است؟ نگاهی به قیمت توکن بت (BAT) در بلندمدت/ اصلاح قیمت تا چه محدوده ای ادامه خواهد داشت؟ حرکت کیوتوم (Qtum) در کانال صعودی/ حمایت و مقاومت در چه سطحی قرار دارد؟ شکسته شدن کانال صعودی ترون و حرکت به سوی اهداف قیمتی بالاتر وضعیت بیت کوین از نظر تکنیکال در کوتاه مدت و بلند مدت چگونه است؟

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آیا محدوده حمایت فعلی مانع از سقوط لایت کوین خواهد شد؟ از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون

× ×