روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " بیت کوین در چه ساعتی بیشترین نوسان را دارد؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ منتشر شد.

بیت کوین در چه ساعتی بیشترین نوسان را دارد؟

محققان شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال لانگ هش (LongHash) دریافتند که طی دو سال گذشته، ساعت ۱ قبل از ظهر به وقت UTC یا ساعت هماهنگ جهانی که تنها ۰٫۹ ثانیه با گرینویچ تفاوت دارد، پر نوسان ترین ساعت برای بیت کوین بوده است. به گزارش کوین تلگراف، طبق نتایج این تحقیق که در تاریخ ۱۷ جولای […]

نوشته بیت کوین در چه ساعتی بیشترین نوسان را دارد؟ اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.

محققان شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال لانگ هش (LongHash) دریافتند که طی دو سال گذشته، ساعت ۱ قبل از ظهر به وقت UTC یا ساعت هماهنگ جهانی که تنها ۰٫۹ ثانیه با گرینویچ تفاوت دارد، پر نوسان ترین ساعت برای بیت کوین بوده است.به گزارش کوین تلگراف، طبق نتایج این تحقیق که در تاریخ ۱۷ جولای (۲۶ تیر) توسط لانگ هش منتشر شد، در ساعت ۱ قبل از ظهر به وقت UTC، در مقایسه با سایر ساعات روز، میزان نوسان قیمت روزانه ی بیشتری دیده شده است. این تحقیق بر اساس قیمت های آرشیوشده در صرافی و ارائه دهنده خدمات کیف پول کوین بیس (Coinbase) صورت گرفته است.این شرکت برای انجام این تحقیق، اطلاعات دانلود شده از قیمت ارزهای دیجیتال کوین بیس از تاریخ ۶ جولای ۲۰۱۷ تا ۲ جولای ۲۰۱۹ و هم چنین، حداکثر و حداقل قیمت های ثبت شده در هر ساعت را مورد بررسی قرار داده و سپس به مقایسه هر ساعت با ۲۳ ساعت دیگر روز پرداخته است.طبق یافته های شرکت لانگ هش، در ساعت ۱ قبل از ظهر و به دنبال آن ساعات نیمه شب، همواره بیشترین فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال انجام شده که ظاهراً دلیل آن، هم زمانی ساعات معامله در آسیا و آمریکای شمالی است.به عقیده شرکت لانگ هش، در این ساعات، معامله گران آسیایی و غربی به طور هم زمان فعالیت می کنند. ساعت ۱ قبل از ظهر، آغاز روز کاری در آسیا و اول عصر در آمریکای جنوبی است. این شرکت خاطرنشان کرد هنگامی که معامله گران آسیایی در ساعات اولیه صبح به اخبار روزانه واکنش نشان می دهند، همتایان آمریکای شمالی آن ها، برای پاسخ به این واکنش بیدار هستند.شایان توجه است که بیت کوین در ساعات اولیه امروز، پس از شکستن سطح حمایتی ۱۰,۰۰۰ دلاری خود در ۱۶ جولای، توانست مجدداً این سطح را به دست آورد. [تعداد: 0 میانگین: 0/5] بیشتر بخوانید :کاهش بی سابقه نوسانات قیمت بیت کوین در ماه سپتامبر ! پرداخت مالیات از طریق بیت کوین در ایالت اوهایو قانونی شد دو ایرانی فعال در زمینه ارزهای دیجیتال به لیست تحریم های آمریکا اضافه شدند ! مامور سابق سیا: بلاک چین بزرگ ترین تهدید برای امنیت ملی آمریکاست تحریم های احتمالی آمریکا علیه روسیه، باعث رونق بازار ارزهای دیجیتال خواهد شد ؟

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بیت کوین در چه ساعتی بیشترین نوسان را دارد؟ از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون

× ×