روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " پذیرش etf بیت کوین دوباره به تعویق افتاد؛ sec همچنان در شک و تردید از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ منتشر شد.

پذیرش etf بیت کوین دوباره به تعویق افتاد؛ sec همچنان در شک و تردید

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا (SEC) چندی پیش اعلام کرد که قصد بررسی تایید سه ETF برای بیت کوین را دارد، اما تایید آنها با تعویق رو به رو شده است. حال سوال اینجاست که چرا؟ سه ETF بیت کوین چند ماهی است که توسط ون اک، بیت وایز و یو اس بیت کوین […]

نوشته پذیرش ETF بیت کوین دوباره به تعویق افتاد؛ SEC همچنان در شک و تردید اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا (SEC) چندی پیش اعلام کرد که قصد بررسی تایید سه ETF برای بیت کوین را دارد، اما تایید آنها با تعویق رو به رو شده است. حال سوال اینجاست که چرا؟سه ETF بیت کوین چند ماهی است که توسط ون اک، بیت وایز و یو اس بیت کوین ترژی اَند اینوستمنت ارائه شده اند و منتظر تایید کمیسیون بورس و اوراق بهادار هستند، اما این کمیسون قصد دارد تا کار تایید آنها را تا حداکثر زمان ضرب العجل قانونی خود عقب بیاندازد.کمیسون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده هنوز دلیلی برای به تعویق انداختن تایید ETFها و حتی لزوم وجود آن ها ارائه نکرده است. اما قضیه از چه قرار است؟«اد باتووسکی»، از اعضای مدیریتی «چاپوود کپیتال»، در صحبت با سی سی ان گفت:بیت کوین اوراق بهادار نیست. طبق تعریف کمیسیون بورس و اوراق بهادار، چنین اوراقی می بایست متضمن ارزش چیزی باشند که اوراق بر اساس آنها عرضه می شود. اما بیت کوین متضمن ارزش چیزی نیست.«لی رینرز»، مسئول بخش بازارهای مالی جهان در دانشکده حقوق دانشگاه «دوک»، در صحبت هایش با کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفته بود که ETF برای بیت کوین لازم نیست؛ چرا که ETF برای دارایی های ضروری است که تملک و نگه داری آن ها مانند گندم، ذرت و غیره منطقی نباشد:خرید و نگهداری بیت کوین برای سرمایه گذاران راحت است، چرا که بیت کوین یک دارایی دیجیتال است.وی همچنین در صحبت های گفته بود که بازار بیت کوین پر از کلاهبرداری، دستکاری و فراز و نشیب است و از همین رو نمی توان قیمتی واقعی برای آن در نظر گرفت. به عقیده رینرز، قابل تعیین نبودن قیمت واقعی بیت کوین و نبود مرجعی برای تعیین آن، باعث توقف برنامه تایید ETF پیشنهادی وینکلواس ها شد.در نهایت، دلیل عدم تایید ETFهای بیت کوین از کنفرانس مطبوعاتی چند هفته پیش وزیر خزانه داری ایالات متحده، استیون منوشین، ناشی می شود. ایالات متحده نمی خواهد کاری انجام دهد که جایگاه دلار را به عنوان ارز ذخیره جهانی متزلزل کند. [تعداد: 0 میانگین: 0/5] بیشتر بخوانید :چه کسانی در کمیسیون بورس آمریکا از پذیرش ETF بیت کوین حمایت می کنند؟ درخواست مجدد برای ETF بیت کوین به کمیسیون بورس آمریکا ارائه شد تحلیل گر مطرح: احتمال پذیرش ETF بیت کوین بسیار بالاست یکی از اعضای SEC: در نهایت ETF بیت کوین تصویب خواهد شد اعلام تصمیم گیری در مورد دو ETF بیت کوین توسط SEC به تعویق افتاد !

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پذیرش etf بیت کوین دوباره به تعویق افتاد؛ sec همچنان در شک و تردید از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون

× ×