روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " شباهت عجیب نمودار قیمت bnb و توکن هیوبی/ حرکات قیمتی بایننس کوین در آینده چگونه است؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ منتشر شد.

شباهت عجیب نمودار قیمت bnb و توکن هیوبی/ حرکات قیمتی بایننس کوین در آینده چگونه است؟

بایننس کوین (BNB) توکن بومی صرافی بایننس است که برای پرداخت کارمزد معاملات و مبادلات در صرافی از آن استفاده می شود. این توکن در یک و نیم سال گذشته از قیمت حدودی ۱ دلار به قیمت ۴۰ دلار در دو ماه گذشته رسید که از نظر سرمایه گذاری یک فرصت طلایی محسوب می شد. برای بررسی حرکات قیمت […]

نوشته شباهت عجیب نمودار قیمت BNB و توکن هیوبی/ حرکات قیمتی بایننس کوین در آینده چگونه است؟ اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.

بایننس کوین (BNB) توکن بومی صرافی بایننس است که برای پرداخت کارمزد معاملات و مبادلات در صرافی از آن استفاده می شود. این توکن در یک و نیم سال گذشته از قیمت حدودی ۱ دلار به قیمت ۴۰ دلار در دو ماه گذشته رسید که از نظر سرمایه گذاری یک فرصت طلایی محسوب می شد.برای بررسی حرکات قیمت توکن بایننس و این موضوع که آیا قیمت از این سطوح قیمتی بالاتر خواهد رفت یا خیر، به نمودار هفتگی آن و بررسی امواج الیوت در نمودار نگاه می اندازیم:بررسی امواج الیوت در توکن بایننس در تایم فریم هفتگیاولین نکته ای که از نمودار دریافت می شود این است که بایننس کوین از ابتدای حرکت خود با توجه به قدرت بالایی که برای صعود دارد، در یک پنج موجی جهنده صعودی قرار گرفته است و قیمت در حال حاضر در موج چهارم این حرکت در حال اصلاح قیمتی است.حرکات احتمالی قیمت به شرح و ترتیب زیر خواهد بود:صعود قیمت به محدوده ۳۱ الی ۳۴ دلار در دو الی سه هفته ی آیندهنزول دوباره ی قیمت برای اتمام اصلاح در موج چهارم تا محدوده ی ۱۸ الی ۲۲ دلارصعود دوباره ی قیمت پس از تماس با سقف کانال صعودی و رسیدن به محدوده ی ۱۷ الی ۲۱ دلار تا محدوده ی ۵۰ دلارهدف ۴۵ الی ۵۰ دلاری را با توجه به الگوی فنجان و دسته مشاهده شده در تایم فریم هفتگی نیز می توان توجیه کرد:الگوی کلاسیک فنجان و دسته در توکن بایننس در تایم فریم هفتگیعلاوه بر این توکن هیوبی (Huobi Token) نیز همانند بایننس کوین توکن بومی صرافی هیوبی است که به طور مشابه ولی با قدرتی به نسبت کمتر رشد قیمتی از ۱ دلار تا ۶ دلار را تجربه کرده است.با مقایسه نمودارهای این دو توکن می توان گفت که شباهت هایی بین حرکات قیمت در آن ها می توان یافت و به نظر می رسد که توکن هیوبی با فاصله زمانی کمی بعد از برادر بزرگ خود حرکت می کند. پس می توان به شکسته شدن سقف قیمتی قبلی در آن همانند توکن بایننس امیدوار بود.مقایسه ی نمودار های دو توکن بایننس و هوبی در تایم فریم هفتگینتیجه گیریدر تحلیل گذشته ی قیمت توکن بایننس به سقوط قیمت به محدوده ۲۵ الی ۳۰ دلاری در کوتاه مدت اشاره کردیم که این نزول قیمتی با دقت مناسبی اتفاق افتاد و اکنون قیمت در سطح ۳۰ دلاری خود قرار گرفته است.حال حرکات احتمالی که برای قیمت در بلند مدت می توانیم متصور شویم، به شرح و ترتیب زیر خواهد بود:صعود قیمت به محدوده ۳۱ الی ۳۴ دلار در دو الی سه هفته ی آیندهنزول دوباره ی قیمت برای اتمام اصلاح در موج چهارم تا محدوده ی ۱۸ الی ۲۲ دلارصعود دوباره ی قیمت پس از تماس با سقف کانال صعودی و رسیدن به محدوده ی ۱۷ الی ۲۱ دلار تا محدوده ی ۵۰ دلاردر ادامه با توجه به مقایسه ی نمودار های دو توکن بایننس و هوبی می توان گفت که شباهت هایی بین حرکات قیمت در آن ها می توان یافت و انگار که توکن هوبی با فاصله زمانی کمی بعد از برادر بزرگ خود حرکت می کند پس می توان به شکسته شدن سقف قیمت قبل در آن همانند توکن بایننس امیدوار بود. [تعداد: 0 میانگین: 0/5] بیشتر بخوانید :وضعیت بایننس کوین (BNB) در کوتاه مدت و بلندمدت چگونه است؟ پایان روند صعودی بایننس کوین/ آیا باید منتظر اصلاح قیمت توکن BNB باشیم؟ تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت لایت کوین ۹ آوریل (۲۰ فروردین) تشابه زیاد روند صعودی اخیر بیت کوین با رشد پارابولیک ۲۰۱۷ آیا تاریخ برای بیت کوین تکرار می شود؟/ آماده سقوط باشیم؟

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " شباهت عجیب نمودار قیمت bnb و توکن هیوبی/ حرکات قیمتی بایننس کوین در آینده چگونه است؟ از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون

× ×