روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " ادوارد اسنودن: دادخواست دولت آمریکا برای ممنوعیت کتاب من به نفع بیت کوین است از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ منتشر شد.

ادوارد اسنودن: دادخواست دولت آمریکا برای ممنوعیت کتاب من به نفع بیت کوین است

ادوارد اسنودن، یکی از افشاگران بزرگ اسناد محرمانه آژانس امنیت ملی (NSA) و کارمند سابق سیا، اعلام کرد که برای جلوگیری از مصادره اموالش توسط دولت ایالات متحده، ممکن است دارایی خود را به بیت کوین تبدیل کند. به گزارش کوین تلگراف، اسنودن که در حال حاضر به کشور روسیه پناهنده شده، به خبر پیگیری قضایی […]

نوشته ادوارد اسنودن: دادخواست دولت آمریکا برای ممنوعیت کتاب من به نفع بیت کوین است اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.

ادوارد اسنودن، یکی از افشاگران بزرگ اسناد محرمانه آژانس امنیت ملی (NSA) و کارمند سابق سیا، اعلام کرد که برای جلوگیری از مصادره اموالش توسط دولت ایالات متحده، ممکن است دارایی خود را به بیت کوین تبدیل کند.به گزارش کوین تلگراف، اسنودن که در حال حاضر به کشور روسیه پناهنده شده، به خبر پیگیری قضایی دولت آمریکا مبنی بر شکایت از او به دلیل محتوای کتابش که «آرشیو دائمی» (Permanent Record) نام دارد، در حساب توییتر خود واکنش نشان داد.او در روز ۱۷ سپتامبر (۲۶ شهریور) در توییتی نوشت:در نهایت این شرایط به نفع بیت کوین است.این ماجرا به همین جا ختم نشد و وزارت دادگستری ایالات متحده از اسنودن به دلیل تحویل ندادن پیش نویس کتابش برای بررسی پیش از انتشار شکایت کرد.جودی هانت (Jody Hunt)، دستیار دادستان کل بخش مدنی وزارت دادگستری در بیانیه ی مطبوعاتی اظهار داشت:ما اجازه نخواهیم داد کسی با هزینه ایالات متحده و بدون این که به تعهدات پیش از انتشار خود عمل کند، پولی به جیب بزند.طرفداری از زی کش تا بیت کویناسنودن پیش تر نیز برای ناشناس ماندن حین فعالیت های افشاگرانه خود علیه دولت ایالات متحده از بیت کوین استفاده کرده بود. در ژوئن سال جاری، این کارمند سابق CIA اعلام کرد که به منظور افشای اسناد محرمانه آژانس امنیت ملی به روزنامه نگاران از بیت کوین برای پرداخت هزینه سرورها استفاده کرده است.با این وجود، اسنودن در اظهار نظرهای پیشین خود نسبت به مناسب بودن بیت کوین به عنوان ابزاری مالی برای جلوگیری از تهدید و اجبار دولت مردد بود.وی در مصاحبه ای در ماه مارس سال گذشته گفت:یک نقص ساختاری بزرگ و دائمی وجود دارد و این نقص، دفتر کل عمومی آن است.اما چیزی که این بار غیابش در برنامه های اسنودن حس می شد، ارز دیجیتال حریم خصوصی محور و پیگیری گریز زی کش بود که او پیش تر از آن تعریف و تمجید کرده بود.جمله معروف واکنش تحلیل گری با نام ریتم (Rhythm) در این باره بسیار جالب است:بیت کوین ارز مردم، برای مردم و خلق شده توسط مردم است. [تعداد: 0 میانگین: 0/5] بیشتر بخوانید :قیمت بیت کوین کش به رکورد ۹۰۰ دلار رسید حجم معاملات بیت کوین کش ۲۰ درصد از بیت کوین بیشتر شد| تحلیل و بررسی دلایل مردی که تمام زندگی خود را فروخته تا در بیت کوین سرمایه گذاری کند! دولت ایران، آماده ی استفاده از بیت کوین در داخل کشور می شود قیمت بیت کوین در آرژانتین و سودان رکورد زد !

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ادوارد اسنودن: دادخواست دولت آمریکا برای ممنوعیت کتاب من به نفع بیت کوین است از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون

× ×