روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " گروه هفت: استیبل کوین‌ها تهدیدی برای نظام اقتصاد جهانی هستند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ منتشر شد.

گروه هفت: استیبل کوین‌ها تهدیدی برای نظام اقتصاد جهانی هستند

گروه هفت «جی 7» که متشکل از هفت اقتصاد بزرگ است، در پیش نویس آخرین گزارش خود از «استیبل کوین های جهانی» به عنوان تهدیدی برای نظام اقتصاد جهانی یاد کرده است. به گزارش «کوین تلگراف» و به نقل از بی بی سی، گروه جی 7 پیش نویس گزارشی را آماده کرده که در آن به چندین مورد از خطرات […]

The post گروه هفت: استیبل کوین ها تهدیدی برای نظام اقتصاد جهانی هستند appeared first on ارزدیجیتال.

گروه هفت «جی 7» که متشکل از هفت اقتصاد بزرگ است، در پیش نویس آخرین گزارش خود از «استیبل کوین های جهانی» به عنوان تهدیدی برای نظام اقتصاد جهانی یاد کرده است.به گزارش «کوین تلگراف» و به نقل از بی بی سی، گروه جی 7 پیش نویس گزارشی را آماده کرده که در آن به چندین مورد از خطرات ارزهای دیجیتال اشاره شده است. در این گزارش همچنین عنوان شده که حتی اگر شرکت های عضو ائتلاف لیبرا نگرانی های قانونی را رفع کنند، باز هم ممکن است نتوانند رضایت مراجع اصلی قانون گذار را جلب کنند. در این گزارش آمده است:گروه 7 بر این عقیده است که هیچ پروژه استیبل کوینی نباید تا زمان محقق شدن نیازهای قانونی و رفع خطرات و چالش های قانون گذاری فعالیت کند. رفع این مشکلات لزوما به معنای تضمین تایید استیبل کوین نامبرده نخواهد بود.جی 7 در ادامه گزارش گفته است، از آنجایی که استیبل کوین های جهانی در مقیاس های بسیار وسیعی قابلیت رشد دارند، از دست رفتن اعتماد کاربران نسبت به آنها، می تواند باعث خاموش شدن چراغ رقابت و تهدید ثبات اقتصاد جهانی شود.طبق گزارش ها این پیش نویس در نشست صندوق بین المللی پول که هفته جاری برگزار خواهد شد، به وزرای اقتصاد کشورهای عضو تسلیم می شود.طبق گفته بی بی سی، با وجود اینکه در متن گزارش اشاره ای به لیبرا، ارز دیجیتال فیس بوک، نشده، اما می توان گفت که صدور رسمی آن می تواند چوب دیگری لای چرخ این شرکت باشد.این در حالی است که قانون گذاران در اقصی نقاط جهان در حال افزایش دانش خود در خصوص پروژه لیبرا هستند. پیش تر بانک مرکزی انگلستان با ایجاد بخشی ویژه اعلام کرد که عرضه لیبرا در این کشور مسلتزم تایید این بخش خواهد بود.از طرف دیگر «مارک زاکربرگ» (Mark Zuckerberg)، مدیرعامل فیس بوک، اواخر ماه جاری میلادی باید در مقابل کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا حاضر شود و شهادت بدهد. «مکسین واترز» (Maxine Waters)، رئیس این کمیته و عضو دموکرات مجلس نمایندگان، به عنوان یکی از سرسخت ترین منتقدین لیبرا، قصد دارد تا لایحه «دور نگه داشتن شرکت های بزرگ فناوری از حوزه اقتصاد» را به تصویب برساند.در چند وقت گذشته بسیاری از شرکای اصلی فیس بوک از ائتلاف لیبرا جدا شده اند. 4 اکتبر (12 مهر) «پی پال» اعلام کرد که از ائتلاف جدا می شود، کمی بعد نیز «ویزا»، «مسترکارت»، «استرایپ» و «ای بی» (eBay) در اقدامی مشابه، این ائتلاف را ترک کردند.حواشی فیس بوک به همینجا ختم نمی شود.Finco Services of Delaware نیز با شکایت از فیس بوک این شرکت را به تقلید نشان تجاری، رقابت غیرمنصفانه و تقلب در خصوص لوگوی لیبرا متهم کرد. این شرکت همچنین از طراح قبلی خود نیز شکایت کرده است. وی که در طراحی لوگوی فیس بوک همکاری داشته، حالا متهم شده که از طرح قبلی اش دوباره استفاده کرده است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " گروه هفت: استیبل کوین‌ها تهدیدی برای نظام اقتصاد جهانی هستند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون