روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " نمودار قیمت بیت کوین همچنان نزولی است؛ احتمال سقوط دوباره به زیر 8000 دلار از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ منتشر شد.

نمودار قیمت بیت کوین همچنان نزولی است؛ احتمال سقوط دوباره به زیر 8000 دلار

قیمت بیت کوین علی رغم اینکه موفق به عبور از یکی از مقاومت های اساسی خود شد، اما همچنان با خطر سقوط به سطوح زیر 8,000 دلار مواجه است. بیت کوین به عنوان ارزشمندترین ارز دیجیتال بازار، در حال حاضر پس از گذشت حدود یک ماه بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه خود (MA-20) معامله می شود. به […]

The post نمودار قیمت بیت کوین همچنان نزولی است؛ احتمال سقوط دوباره به زیر 8000 دلار appeared first on ارزدیجیتال.

قیمت بیت کوین علی رغم اینکه موفق به عبور از یکی از مقاومت های اساسی خود شد، اما همچنان با خطر سقوط به سطوح زیر 8,000 دلار مواجه است.بیت کوین به عنوان ارزشمندترین ارز دیجیتال بازار، در حال حاضر پس از گذشت حدود یک ماه بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه خود (MA-20) معامله می شود.به نقل از کوین دسک، این مقاومت متحرک که در روزهای گذشته قیمت چندین بار با آن تماس داشت، بالاخره تا به اینجای روز جاری توانسته از کاهش قیمت جلوگیری کند و نقش حمایت را به خود بگیرد. در زمان نگارش این مطلب، بیت کوین حدود 8,270 دلار خرید و فروش می شود.طبق گفته تحلیلگر معروف توییتری، جاش ریجر، حرکت بیت کوین بالای شاخص MA-20 روزانه خبر خوبی است.پس از گذشت سه هفته از حرکات افقی قیمت و فشرده شدن محدوده نوارهای بولینگر، قیمت بیت کوین می تواند به زودی شاهد نوسان های بیشتری باشد. خبر خوب این است که پس از گذشت یک ماه، قیمت هم اکنون بالای میانگین متحرک 20 روزه در نوسان است.ریجر همچنین با اشاره به فشرده شدن شاخص نوارهای بولینگر (بولینگر باندز) انتظار دارد که نوسان قیمت بیت کوین در آینده نزدیک افزایش یابد. با نگاهی به تاریخچه قیمت این ارز دیجیتال می توان دریافت که دوران کم نوسان آن در نهایت منجر به یک حرکت بزرگتر در جهت صعودی یا نزولی می شود.در حالی که برخی معامله گران با توجه به اینکه قیمت بالای MA-20 در حال نوسان است انتظار یک حرکت صعودی قدرتمند را می کشند، اما نمودار تکنیکال بیت کوین همچنان وضعیت نزولی دارد. علاوه بر این، قیمت بیت کوین همچنان زیر MA-200 قرار دارد که در طول دو و نیم هفته اخیر به عنوان یک مقاومت قدرتمند عمل کرده است.نمودارهای روزانه و 4 ساعتهبیت کوین روز جمعه با ثبت کندل نزولی، پایان روند بهبود قیمتی که از زیر 8,000 دلار آغاز شده بود را خبر داد. این کندل تا زمانی که قیمت بیت کوین زیر 8,820 دلار باشد، معتبر خواهد بود.همانطور که اشاره شد، قیمت بیت کوین در حال حاضر زیر MA-200 روزه قرار دارد و تلاش پادشاه ارزهای دیجیتال برای بستن کندل بر روی این شاخص از 27 سپتامبر تاکنون چندین بار با عدم موفقیت مواجه شده است؛ برای همین نیز شاخص MA-200 در حال حاضر سطح کلیدی برای معامله گران به حساب می آید.در نمودار 4 ساعته بیت کوین نیز الگوی کف دوگانه ی شکست خورده ای به همراه کانال قیمتی که از سمت پایین شکسته شده، دیده می شود.نمودار هفتگیکندل هفتگی اخیر بیت کوین در انتهای روز گذشته به صورت صعودی بسته شد. با این حال قیمت بیت کوین موفق به عبور از MA-5 هفتگی نشد و این موضوع موجب تقویت دیدگاه نزولی شد.میانگین های متحرک با دوره 5 و 10 هر دو شیب نزولی به خود گرفته اند و این در حالی است که RSI زیر عدد 50 قرار دارد.با تمام این اوصاف، احتمال سقوط دوباره بیت کوین در کوتاه مدت به زیر 8,000 دلار و ریزش آن تا MA-100 هفتگی که در قیمت 7,760 دلار است، وجود دارد.اعتبار این دیدگاه نزولی در صورتی که بیت کوین بتواند خود را بر روی MA-200 هفتگی که در قیمت 8,718 قرار دارد تثبیت کند، کاهش خواهد یافت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نمودار قیمت بیت کوین همچنان نزولی است؛ احتمال سقوط دوباره به زیر 8000 دلار از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون