روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " وضعیت بیت کوین‌های دست نخورده مشابه با قبل از جهش صعودی سال ۲۰۱۷ است از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ منتشر شد.

وضعیت بیت کوین‌های دست نخورده مشابه با قبل از جهش صعودی سال ۲۰۱۷ است

۶۱ درصد از بیت کوین های موجود، یک سال است که جابه جا نشده اند. تنها زمانی که بیت کوین در چنین وضعیتی قرار داشت، به وقتی برمی گردد که پادشاه ارزهای دیجیتال خود را برای جهش ۲۰,۰۰۰ دلاری اش آماده می کرد. بر اساس گزارش کوین تلگراف، یکی از معیارهای شبکه بیت کوین نشان می دهد که هودلرهای بیت کوین در […]

The post وضعیت بیت کوین های دست نخورده مشابه با قبل از جهش صعودی سال ۲۰۱۷ است appeared first on ارزدیجیتال.

۶۱ درصد از بیت کوین های موجود، یک سال است که جابه جا نشده اند. تنها زمانی که بیت کوین در چنین وضعیتی قرار داشت، به وقتی برمی گردد که پادشاه ارزهای دیجیتال خود را برای جهش ۲۰,۰۰۰ دلاری اش آماده می کرد.بر اساس گزارش کوین تلگراف، یکی از معیارهای شبکه بیت کوین نشان می دهد که هودلرهای بیت کوین در حال آماده شدن برای جهشی صعودی، همانند جهشی که در سال ۲۰۱۷، بیت کوین را به ۲۰,۰۰۰ دلار رساند، هستند.طبق داده های درون زنجیره ای گلاس نود (Glassnode) که ۲۸ ژوئن (۸ تیر) منتشر شد، میزان بیت کوین هایی که به مدت یک سال یا بیشتر، در کیف پول ها ثابت مانده و تکان نخورده اند ، به رقم سال ۲۰۱۶ نزدیک است.با وجود این که در ماه های گذشته بیت کوین اوضاعی پر تلاطم را سپری کرده است، بیش از ۶۱ درصد از بیت کوین های عرضه شده، در طول این تلاطم ها دست نخورده ‎اند. دَن هِلد (Dan Held)، مدیر توسعه کسب وکار در صرافی کراکن (Kraken)، در اظهارنظری این اتفاق را یک «رکورد» خواند.گلاس نود در بخشی از گزارش خود مدعی شده است که اوایل سال ۲۰۱۶ نیز شاهد رفتاری مشابه از سوی هودلرهای بیت کوین بودیم. درواقع، سرمایه گذاران تمایلی به معامله یا فروش بیت کوین ندارند و به دنبال انباشت بیشتر هستند.گلاس نود با به اشتراک گذاشتن نموداری در توییتر نوشت:آخرین باری که این میزان بیت کوین طی یک سال دست نخورده باقی مانده بود، به اوایل سال ۲۰۱۶ و پیش از جهش صعودی قیمت بیت کوین تا ۲۰,۰۰۰ دلار برمی گردد.نمودار فعالیت بیت کوین های موجودپدیده چرخه های سرمایه گذاری در بیت کوین اغلب تحت عنوان «موج های هودل» (Hodl Waves) شناخته می شوند. این معیار مدت ها است که داده هایی مشابه سال ۲۰۱۶ ثبت می کند.از نقطه نظر مقایسه، به هنگام جهش قیمت سال پیش تا ۱۴,۰۰۰ دلار، میزان بیت کوین های دست نخورده به ۵۶ درصد رسیده بود. با این حال، برخلاف سال ۲۰۱۶، هیچ وقفه ای بین دوره افزایش انباشت و جهش صعودی دیده نشد.پیش از رسیدن به اوج قیمت در سال ۲۰۱۷، روند بیت کوین در حدود یک سال، به نحوی بود که امکان پیش بینی رقمی نظیر ۲۰,۰۰۰، کار چندان آسانی نبود.شاخص های مختلفِ دیگر نیز به غالب بودن ذهنیت انباشت بیت کوین اشاره دارد. به عنوان مثال، ذخایر صرافی ها به کمترین میزان خود طی ۱۳ ماه گذشته رسیده است. این در حالی است که با نگاهی به موجودی کیف پول های سرمایه گذاران خرد و نهنگ ها، می توان دریافت که هر دو گروه در حال افزایش ذخایر بیت کوین شان هستند.اوایل ژوئن (اواسط خرداد)، گلاس نود با ارائه داده هایی، عنوان کرد که در ۹۰ درصد روزهای نیمه اول سال ۲۰۲۰، سرمایه گذاران در حال انباشت بیت کوین بوده اند.در همین حال، از زمان هاوینگ پاداش بلاک در ماه مه، تعداد نهنگ ها (اشخاصی که ۱,۰۰۰ بیت کوین یا بیشتر موجودی دارند)، ۲ درصد افزایش داشته است.با این وجود، با در اختیار داشتن تنها ۱ بیت کوین، می توان به جمع ۳ درصد آدرس های برتر بیت کوین وارد شد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " وضعیت بیت کوین‌های دست نخورده مشابه با قبل از جهش صعودی سال ۲۰۱۷ است از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون