روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " روسیه نخستین وام با پشتوانه ارزهای دیجیتال را صادر کرد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ منتشر شد.

روسیه نخستین وام با پشتوانه ارزهای دیجیتال را صادر کرد

اکسپوبنک (Expobank)، یکی از بانک های تجاری روسیه، اقدام به اعطای نخستین وام با پشتوانه ارزهای دیجیتال در این کشور کرده است. به گزارش «The Block»، روزنامه کومرسانت (Kommersant)، دیروز طی گزارشی خبر داده است که این وام با پشتوانه توکن ویوز (Waves) به تاجری به نام میخائیل اوسپنسکی (Mikhail Uspensky) اعطا شده است. ساشا ایوانف […]

The post روسیه نخستین وام با پشتوانه ارزهای دیجیتال را صادر کرد appeared first on ارزدیجیتال.

اکسپوبنک (Expobank)، یکی از بانک های تجاری روسیه، اقدام به اعطای نخستین وام با پشتوانه ارزهای دیجیتال در این کشور کرده است.به گزارش «The Block»، روزنامه کومرسانت (Kommersant)، دیروز طی گزارشی خبر داده است که این وام با پشتوانه توکن ویوز (Waves) به تاجری به نام میخائیل اوسپنسکی (Mikhail Uspensky) اعطا شده است. ساشا ایوانف (Sasha Ivanov)، بنیان گذار ویوز نیز با انتشار توییتی این خبر را تأیید کرده است.آن طور که پیداست میزان این وام هنوز افشا نشده است. تانزیلا یاندیوا (Tanzila Yandieva)، رئیس دایره حقوقی اکسپوبنک به روزنامه کومرسانت می گوید که این وام می تواند الگویی برای اعضای جامعه حقوقی و بانکی روسیه [برای اقدامات آتی] باشد.گزارش ها نشان می دهد که اکسپوبنک پیش تر با حقوق دان ها و کارشناسان حوزه ارزهای دیجیتال برای اعطای این وام مشورت کرده و به این نتیجه دست یافته است که توکن های ویوز ذیل «سایر دارایی ها» قرار می گیرند و توکن پرداخت قلمداد نمی شوند. همان طور که پیش تر در رسانه ها منتشر شد، قرار است از ابتدای سال آتی میلادی، استفاده از ارزهای دیجیتال برای انجام پرداخت در روسیه ممنوع شود.گفتنی است ماه گذشته، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، لایحه ای را امضا کرد که طی آن به کارگیری ارزهای دیجیتال به عنوان ابزار پرداخت در این کشور ممنوع خواهد شد. این قانون از ژانویه ۲۰۲۱ (دی ماه) اجرایی می شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " روسیه نخستین وام با پشتوانه ارزهای دیجیتال را صادر کرد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون