روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " تعداد آدرس‌های ثروتمند بیت کوین به بیشترین حد در تاریخ رسید از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ منتشر شد.

تعداد آدرس‌های ثروتمند بیت کوین به بیشترین حد در تاریخ رسید

تعداد آدرس های ثروتمند بیت کوین به بیش از ۲,۱۸۰ عدد رسیده است. افزایش علاقه سرمایه گذاران دانه درشت به بازار بیت کوین به عنوان یکی از عوامل این جهش عنوان شده است. آدرس های ثروتمند آدرس هایی هستند که موجودی بیت کوین آنها بیش از ۱,۰۰۰ واحد است. به گزارش کوین دسک، فهرست آدرس های بیت کوین که موجودی آنها بیش […]

The post تعداد آدرس های ثروتمند بیت کوین به بیشترین حد در تاریخ رسید appeared first on ارزدیجیتال.

تعداد آدرس های ثروتمند بیت کوین به بیش از ۲,۱۸۰ عدد رسیده است. افزایش علاقه سرمایه گذاران دانه درشت به بازار بیت کوین به عنوان یکی از عوامل این جهش عنوان شده است. آدرس های ثروتمند آدرس هایی هستند که موجودی بیت کوین آنها بیش از ۱,۰۰۰ واحد است.به گزارش کوین دسک، فهرست آدرس های بیت کوین که موجودی آنها بیش از ۱,۰۰۰ واحد است، به رکوردی تازه رسیده است. این آدرس ها که از آنها با عنوان آدرس های ثروتمند بیت کوین یاد می شود، در حال حاضر ۲,۱۹۰ عدد است.بیت اینفو چارتز (BitInfoCharts) ضمن اشاره به تعداد آدرس هایی که موجودی بیت کوین آنها بیش از ۱,۰۰۰ واحد است، گزارش کرد که این تعداد در ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۹ (۶ مهر ۹۸) تنها ۲,۱۸۴ آدرس بود. در حال حاضر نیز هر واحد بیت کوین در محدوده ۱۱,۶۰۰ دلار قرار دارد.در زمان نگارش این مطلب، تعداد بیت کوین هایی که در این آدرس ها وجود دارد ۷,۸۶۸,۸۲۳ واحد، معادل ۹۲.۲ میلیارد دلار، است.شیوع ویروس کرونا باعث شده است تا بسیاری از سرمایه گذاران به سمت سرمایه گذاری در بیت کوین بروند آن را جایگزینی برای سرمایه گذاری در بازارهای سنتی تلقی کنند.جورج بال (George Ball)، مدیرعامل سندرز موریس هریس (Sanders Morris Harris)، در مصاحبه خود با خبرگزاری رویترز که اوایل ماه جاری انجام شد گفت که بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال یک سرمایه گذاری جذاب برای افراد «بسیار ثروتمند» هستند و آنها به سمت سرمایه گذاری در این حوزه جذب شده اند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تعداد آدرس‌های ثروتمند بیت کوین به بیشترین حد در تاریخ رسید از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون