روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " بیت کوین هیچ‌گاه شما را تنها نخواهد گذاشت؛ سرتیتر یکی از بزرگترین روزنامه‌های هنگ‌کنگ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ منتشر شد.

بیت کوین هیچ‌گاه شما را تنها نخواهد گذاشت؛ سرتیتر یکی از بزرگترین روزنامه‌های هنگ‌کنگ

روزنامه هنگ کنگی اپل دیلی (Apple Daily) که یکی از بزرگترین روزنامه ها در هنگ کنگ است، صفحه اول خود را به بیت کوین اختصاص داد. این در حالی است که جیمی لای (Jimmy Lai)، صاحب امتیاز روزنامه چندی پیش توسط مقامات هنگ کنگی دستگیر شده بود. به گزارش کریپتوگلوب، اپل دیلی در صفحه اول خود با انتشار تصویری […]

The post بیت کوین هیچ گاه شما را تنها نخواهد گذاشت؛ سرتیتر یکی از بزرگترین روزنامه های هنگ کنگ appeared first on ارزدیجیتال.

روزنامه هنگ کنگی اپل دیلی (Apple Daily) که یکی از بزرگترین روزنامه ها در هنگ کنگ است، صفحه اول خود را به بیت کوین اختصاص داد. این در حالی است که جیمی لای (Jimmy Lai)، صاحب امتیاز روزنامه چندی پیش توسط مقامات هنگ کنگی دستگیر شده بود.به گزارش کریپتوگلوب، اپل دیلی در صفحه اول خود با انتشار تصویری از بیت کوین نوشت:بیت کوین هیچ وقت شما را تنها نمی گذارد. بانک ها، امروز شما نیستید که من را تنها می گذارید، [بلکه] من شما را رها می کنم.لای، صاحب امتیاز این روزنامه، اوایل ماه اوت (مرداد) توسط مراجع قضایی هنگ کنگ به اتهام نقض قوانین دستگیر شده بود. کمی بعد از دستگیر او، اپلی دیلی مطلبی را چاپ کرد و نوشت «جنگ شروع شد!». این نسخه با تیراژ ۵۰۰,۰۰۰ منتشر شد و این در حالی بود که تیراژ این روزنامه در روزهای عادی ۱۰۰,۰۰۰ نسخه است.گفته می شود که قرارگرفتن بیت کوین در صفحه اول اپل دیلی نوعی اعتراض به بانک های این کشور است که از ارائه خدمات به افرادی که به دنبال استقلال هنگ کنگ هستند سر باز می زنند و محدودیت های فراوانی را برای آنها ایجاد کرده اند. هیچ کس نمی تواند جلوی شما را برای انجام تراکنش در شبکه [بیت کوین] بگیرد. [بیت کوین] صرف نظر از جنسیت، هویت و باورهای افراد، برای همه در دسترس است.تصویر بیت کوین در صفحه اول روزنامه اپل دیلیبه گزارش رویترز بانک هایی نظیر کردیت سوئیس (Credit Swiss)، اچ اس بی سی (HSBC)، یو بی اس (UBS) و گروه بانکی ژولیوس بر (Julius Baer)، با سخت گیری سوابق مشتریانی را که در جریانات سیاسی هنگ کنگ نقش داشته اند بررسی می کنند و محدودیتی هایی را برای آنها در نظر گرفته اند.به عقیده بسیاری، بیت کوین برای آن دسته از افرادی که به خدمات بانکی دسترسی ندارند یا دسترسی آنها به دلایل مختفی محدود شده است، گزینه بسیار مناسبی است. در این باره بیشتر بخوانید

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بیت کوین هیچ‌گاه شما را تنها نخواهد گذاشت؛ سرتیتر یکی از بزرگترین روزنامه‌های هنگ‌کنگ از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون