روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " مدیر اجرایی ریپل: سیاست‌های محرک اقتصادی برای مقابله با کرونا برای ارزهای دیجیتال مفید خواهد بود از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ منتشر شد.

مدیر اجرایی ریپل: سیاست‌های محرک اقتصادی برای مقابله با کرونا برای ارزهای دیجیتال مفید خواهد بود

مدیر اجرایی ریپل معتقد است سیاست های اقتصادی که برای تضعیف اثرات همه گیری ویروس کرونا بر اقتصاد اتخاذ شده است، در نهایت به نفع صنعت ارزهای دیجیتال خواهد بود. به گزارش دیلی هودل، برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse) طی یک مصاحبه که در یک رویداد مجازی انجام شد، گفت که برنامه های محرک پولی گسترده در نهایت به […]

The post مدیر اجرایی ریپل: سیاست های محرک اقتصادی برای مقابله با کرونا برای ارزهای دیجیتال مفید خواهد بود appeared first on ارزدیجیتال.

مدیر اجرایی ریپل معتقد است سیاست های اقتصادی که برای تضعیف اثرات همه گیری ویروس کرونا بر اقتصاد اتخاذ شده است، در نهایت به نفع صنعت ارزهای دیجیتال خواهد بود.به گزارش دیلی هودل، برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse) طی یک مصاحبه که در یک رویداد مجازی انجام شد، گفت که برنامه های محرک پولی گسترده در نهایت به ارزش پول فیات آسیب خواهد رساند. وی در ادامه افزود:گارلینگهاوس همچنین معتقد است که دارایی های دیجیتال برای حفظ بقای خود در بلندمدت، باید کارایی خود را ثابت کنند:او همچنین به این موضوع اشاره کرد که فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال چگونه می تواند به ابزاری مفید و کاربردی تبدیل شود:ما باید از وجود شفافیت در قانون گذاری اطمینان حاصل کنیم. ما باید مطمئن باشیم که روی موارد استفاده واقعی متمرکز شده ایم و به دنبال حل مشکلات واقعی هستیم، نه صرفا آزمایش های علمی. تمام پروژه های این حوزه، صرف نظر از اینکه از چه بستر فناوری استفاده می کنند، باید به طور شفاف مشتریان خود و مشکلاتی را که می خواهند حل کنند، بشناسند.توکن بومی ریپل با نام XRP، به عنوان ارزی برای تسهیل پرداخت های فرامرزی عمل می کند و این شرکت بیش از نیمی از صد میلیارد توکن ریپل را در اختیار دارد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مدیر اجرایی ریپل: سیاست‌های محرک اقتصادی برای مقابله با کرونا برای ارزهای دیجیتال مفید خواهد بود از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون