روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " تبلیغات بیت کوین در ایستگاه‌های اتوبوس لندن توسط بایننس؛ بازار اروپا در تیررس ارزهای دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ منتشر شد.

تبلیغات بیت کوین در ایستگاه‌های اتوبوس لندن توسط بایننس؛ بازار اروپا در تیررس ارزهای دیجیتال

«پول در حال تکامل است»؛ این شعار تبلیغاتی جدید بایننس در لندن است. گفتنی است روی تابلوهای تبلیغاتی بایننس، چهار نسل از سکه های مختلف نقش بسته که در گذاری تدریجی به بیت کوین می رسند. به گزارش کوین تلگراف، بایننس، بزرگ ترین صرافی ارزهای دیجیتال چهان، تابلوهای جدیدی را با مضمون تبلیغ بیت کوین در معرض دید […]

The post تبلیغات بیت کوین در ایستگاه های اتوبوس لندن توسط بایننس؛ بازار اروپا در تیررس ارزهای دیجیتال appeared first on ارزدیجیتال.

«پول در حال تکامل است»؛ این شعار تبلیغاتی جدید بایننس در لندن است. گفتنی است روی تابلوهای تبلیغاتی بایننس، چهار نسل از سکه های مختلف نقش بسته که در گذاری تدریجی به بیت کوین می رسند.به گزارش کوین تلگراف، بایننس، بزرگ ترین صرافی ارزهای دیجیتال چهان، تابلوهای جدیدی را با مضمون تبلیغ بیت کوین در معرض دید شهروندان و مسافران لندنی قرار داده است.بنابر توییت منتشرشده در روز ۲۸ اوت (۷ شهریور) از سوی شعبه بریتانیای بایننس، این صرافی پرآوازه اقدام به نصب تابلوهای تبلیغاتی در ۱۷ ایستگاه اتوبوس در لندن کرده است. تصویر به نمایش درآمده در این تابلو، دو نسل پیشین از سکه های رایج انگلستان و سکه دوپوندی کنونی این کشور را نشان می دهد که در گذاری تدریجی به بیت کوین می رسند. در این تابلوها این عبارت به چشم می خورد:پول در حال تکامل است. وقتش رسیده که پذیرای این تغییرات شوی!پیش تر در ماه ژوئن (خرداد)، بایننس از برنامه های توسعه ای خود برای بریتانیا خبر داده و اعلام کرد بود که درصدد راه اندازی یک پلتفرم معاملاتی قانونی در پاییز پیش رو در این کشور است. آن طور که پیداست، این صرافی موفق به اخذ موافقت از سوی مرجع راهبرد امور مالی انگلستان، عالی ترین نهاد ناظر مالی بریتانیا شده و قرار است امکان دادوستد ۶۵ دارایی دیجیتال را برای شهروندان این کشور فراهم کند.بازوی بریتانیایی بایننس اما منتظر راه اندازی این پلتفرم نمانده و از هم اکنون تبلیغات خود را آغاز کرده است. گفتنی است پیش تر این صرافی ارزهای دیجیتال از پیوستن خود به انجمن خودانتظام کریپتویوکی (CryptoUK) به عنوان یک عضو اجرایی خبر داده بود.به تازگی لندن به کانون شرکت های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال بدل شده که به دنبال سرمایه گذار می گردند. گفتنی است توکن بحث برانگیز هگز (HEX) متعلق به ریچارد هرت (Richard Heart)، در روزنامه ها و تابلوهای تبلیغاتی اتوبوس های لندن و حتی بازی های لیگ برتر فوتبال جزیره نیز خودنمایی می کند. شرکت گلکسی دیجیتال نیز در این میان، بیکار ننشسته و یک آگهی تمام صفحه را در روزنامه سرشناس فایننشال تایمز به خود اختصاص داده است. گفتنی است در این آگهی، بیت کوین به شکل برجسته ای به نمایش گذاشته شده است.در این باره بیشتر بخوانید

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تبلیغات بیت کوین در ایستگاه‌های اتوبوس لندن توسط بایننس؛ بازار اروپا در تیررس ارزهای دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون