روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " بزرگترین مانع ارزهای دیجیتال برای پذیرش گسترده چیست؟ مدیرعامل کوین بیس پاسخ می‌دهد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ منتشر شد.

بزرگترین مانع ارزهای دیجیتال برای پذیرش گسترده چیست؟ مدیرعامل کوین بیس پاسخ می‌دهد

مدیرعامل صرافی کوین بیس در گفت وگویی از مهم ترین موانعی که سد راه پذیرش فراگیر بیت کوین و ارزهای دیجیتال شده اند، نام برده است. به گزارش دیلی هودل، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل صرافی کوین بیس در پادکستی روبه روی پاتریک اوشونسی (Patrick O’Shaughnessy)، سرمایه گذار سرشناس نشسته و دیدگاه های خود را پیرامون اوضاع و احوال کنونی رمزارزها تشریح کرده […]

The post بزرگترین مانع ارزهای دیجیتال برای پذیرش گسترده چیست؟ مدیرعامل کوین بیس پاسخ می دهد appeared first on ارزدیجیتال.

مدیرعامل صرافی کوین بیس در گفت وگویی از مهم ترین موانعی که سد راه پذیرش فراگیر بیت کوین و ارزهای دیجیتال شده اند، نام برده است.به گزارش دیلی هودل، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل صرافی کوین بیس در پادکستی روبه روی پاتریک اوشونسی (Patrick O’Shaughnessy)، سرمایه گذار سرشناس نشسته و دیدگاه های خود را پیرامون اوضاع و احوال کنونی رمزارزها تشریح کرده است. آرمسترانگ در این گفت وگو نقطه نظرات خود را نسبت به آنچه خارهای فرورفته در چشم صنعت ارزهای دیجیتال خوانده، ابراز کرده است. وی می گوید:من فکر می کنم که از نظر مقیاس پذیری، کاربست پذیری، محرمانگی و امنیت در بلاک چین، چالش هایی پیش روی ما قرار دارد. با این حال، با گذار از اینترنت دایال آپ به ارتباطات پهن باند و از این دست مهاجرت های بزرگ، قفلی بزرگ از پای صنعت ارزهای دیجیتال باز خواهد شد.علاوه بر این، آرمسترانگ بر لزوم تدوین چارچوب های نظارتی شفاف به منظور تسریع پذیرش فراگیرتر ارزهای دیجیتال تأکید کرده است:قطعاً پذیرش فراگیر ارزهای دیجیتال، مولفه هایی از جنس قوانین نظارتی نیز دارد. در حال حاضر، استارتاپ های زیادی در تقلای تأسیس هستند و با این حال، محیط های نظارتی کماکان با عدم شفافیت دست به گریبان اند. در این میان، همیشه سوالاتی از این دست از سوی مقامات ناظر مطرح می شود که مثلاً در مقوله امنیت، فعالیت این استارتاپ ها ذیل کدام قواعد و چارچوب های امنیتی می گنجد. از این رو، استارتاپ ها در تلاش اند تا با دستاویز قراردادن معافیت ها راه خود را در دالان پرپیچ و خم قوانین نظارتی پیدا و کسب وکار خود را بنا کنند.آرمسترانگ در ادامه خاطرنشان کرده که کوین بیس هم اکنون در حال کار روی پروژه ای برای از میان برداشتن چالش های پیش روی استارتاپ های ارزهای دیجیتال در حوزه هایی مانند صدور و عرضه توکن، خدمات امانت داری و حکمرانی است. وی در خاتمه اظهارات خود افزوده است:ما در تلاشیم تا بفهمیم چگونه می توانیم در کوین بیس به استارتاپ ها کمک کنیم. در این راستا پروژه ای تعریف کرده ایم و احتمالاً هم آن را کوین بیس لانچ (Coinbase Launch) یا چیزی شبیه به این نام گذاری خواهیم کرد. درواقع قرار است کاری کنیم که هر کسی که از راه آمد و گفت که مثلاً می خواهم یک توکن عرضه کنم یا دوست دارم سرمایه جذب کنم یا آنکه می خواهم صرفاً از کوین بیس برای ایجاد جامعه کاربری خودم استفاده کنم، بتوانیم دستش را بگیریم و در فرایند پیشبرد کارهایش کمکش کنیم. کمک به این افراد برای ایجاد قراردادهای هوشمند یا صدور توکن های نظارتی می تواند زمینه ساز یک شکوفایی بزرگ در حوزه اقتصاد ارزهای دیجیتال و سربرآوردن هزاران شرکت نوپا در این زمینه باشد.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بزرگترین مانع ارزهای دیجیتال برای پذیرش گسترده چیست؟ مدیرعامل کوین بیس پاسخ می‌دهد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون