روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " یک قدم دیگر تا عرضه فایل کوین؛ فاز دوم مسابقه ماینرها آغاز شد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ منتشر شد.

یک قدم دیگر تا عرضه فایل کوین؛ فاز دوم مسابقه ماینرها آغاز شد

فایل کوین از تمام ماینرهای دنیا خواسته است تا در فاز دوم آماده سازی شبکه اصلی خود که «مسابقه فضایی ۲» (Space  Race 2) نام دارد، شرکت کنند. به گزارش کوین تلگراف، فایل کوین در پستی مخصوص این برنامه اعلام کرد که ماینرها از امروز (۱۴ سپتامبر) تا ۵ اکتبر (۱۴ مهر) می توانند در این طرح […]

The post یک قدم دیگر تا عرضه فایل کوین؛ فاز دوم مسابقه ماینرها آغاز شد appeared first on ارزدیجیتال.

فایل کوین از تمام ماینرهای دنیا خواسته است تا در فاز دوم آماده سازی شبکه اصلی خود که «مسابقه فضایی ۲» (Space Race 2) نام دارد، شرکت کنند.به گزارش کوین تلگراف، فایل کوین در پستی مخصوص این برنامه اعلام کرد که ماینرها از امروز (۱۴ سپتامبر) تا ۵ اکتبر (۱۴ مهر) می توانند در این طرح آزمایشی شرکت کنند. در طرح پیشین، ۳۵۶ ماینر از ۳۲ کشور مختلف شرکت کرده بودند.بر اساس اعلام فایل کوین، این آزمایش شامل دو سرفصل مجزا برای اطمینان از نحوه کارکرد شبکه در دنیای واقعی و با حضور اعضای جامعه آن ترتیب داده شده است. سرفصل اول به منظور آزمایش و افزایش مقیاس پذیری شبکه و سرفصل دوم برای ابزارهای توسعه، نرم افزارها و کلاینت های آن ایجاد شده است. با اتمام این طرح آزمایشی، شبکه اصلی فایل کوین یک گام دیگر به مراحل راه اندازی نهایی خود نزدیک تر می شود.به گفته فایل کوین، در این طرح آزمایشی ساختار اقتصادی شبکه مورد آزمایش قرار می گیرد و می توان فاکتورهایی نظیر پاداش بلاک ها و کارمزد شبکه را مورد بررسی قرار داد. از سوی دیگر، بازارهای مناسب فایل کوین نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت. هدف فایل کوین ایجاد یک فضای ذخیره سازی غیرمتمرکز و قدرتمند برای اطلاعات است.فایل کوین دو ماه پیش اعلام کرده بود که طبق برنامه مراحل راه اندازی شبکه اصلی خود را پشت سر می گذارد. از همین رو می توان گفت که ماه های آینده باید منتظر فایل کوین باشیم.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " یک قدم دیگر تا عرضه فایل کوین؛ فاز دوم مسابقه ماینرها آغاز شد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون