روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " مدیر سابق گلدمن ساکس: etf بیت کوین در نهایت پذیرفته خواهد شد و میلیاردها دلار وارد این بازار می‌کند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ منتشر شد.

مدیر سابق گلدمن ساکس: etf بیت کوین در نهایت پذیرفته خواهد شد و میلیاردها دلار وارد این بازار می‌کند

رائول پال (Raoul Pal)، رئیس سابق بانک گلدمن ساکس و مدیر کنونی یکی از صندوق های پوششی می گوید که بیت کوین، فرصت نادری را پیش روی سرمایه گذاران خرد گذاشته است تا پیش از ورود سرمایه گذاران دانه درشت و نهادی به این حوزه بتوانند در اتفاق بزرگ بعدی جهان سهیم شوند. به گزارش دیلی هودل، پال در گفت وگویی […]

The post مدیر سابق گلدمن ساکس: ETF بیت کوین در نهایت پذیرفته خواهد شد و میلیاردها دلار وارد این بازار می کند appeared first on ارزدیجیتال.

رائول پال (Raoul Pal)، رئیس سابق بانک گلدمن ساکس و مدیر کنونی یکی از صندوق های پوششی می گوید که بیت کوین، فرصت نادری را پیش روی سرمایه گذاران خرد گذاشته است تا پیش از ورود سرمایه گذاران دانه درشت و نهادی به این حوزه بتوانند در اتفاق بزرگ بعدی جهان سهیم شوند.به گزارش دیلی هودل، پال در گفت وگویی یوتیوبی با جری هال (Jerry Hall) گفته است که یک صندوق قابل معامله در بورس یا همان ای تی اف (ETF) مبتنی بر بیت کوین می تواند جرقه ورود میلیاردها دلار سرمایه را به قلمرو بیت کوین شعله ور کند و ارزش بازار این ارز دیجیتال پیشتاز را به طور نمایی افزایش دهد.پال می گوید که در حال حاضر، صندوق ها و نهادهای مالی بزرگ درتلاش برای فهم بیت کوین هستند و هنوز روش سهل و ممتنعی را برای دادوستد آن پیدا نکرده اند.کافیست کمی دقت به خرج بدهید: برنامه های بازنشستگی، نهادهای ذخیره ارزی، شرکت های مدیریت ثروت خانوادگی و مشاوران مالی در تلاش اند تا وارد قلمروی بیت کوین شوند، با این حال، تاکنون محصولی مالی مناسبی را برای دادوستد انبوه بیت کوین پیدا نکرده اند. بنابراین آنها در ادامه راه خود مقررات مربوط به خدمات امانت داری بیت کوین را در ایالات متحده از تصویب نهادهای قانونی گذراندند و اکنون بانک ها می توانند این خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. این بدان معنی است که قابلیت کارگزاری اصلی (Prime Broking) در اختیار صندوق های پوششی قرار می گیرد. این صندوق ها نیز اولین نهادهایی خواهند بود که با ورود به قلمروی بیت کوین، زنگ آغاز ورود میلیاردها دلار سرمایه را به بازار بیت کوین به صدا در خواهند آورد.مشاوران مالی از چنین فرایندی آگاه اند اما فعلاً دستشان بسته است ؛ چراکه کماکان مقامات ناظر به نهادهای مالی اجازه نمی دهند دارایی های دیجیتال را ذخیره و نگه داری کنند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مدیر سابق گلدمن ساکس: etf بیت کوین در نهایت پذیرفته خواهد شد و میلیاردها دلار وارد این بازار می‌کند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون