روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " ارز دیجیتال اولنچ (avax) در صرافی بایننس عرضه شد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ منتشر شد.

ارز دیجیتال اولنچ (avax) در صرافی بایننس عرضه شد

بایننس دقایقی پیش معالات ارز دیجیتال اَوَلَنچ (Avalanche) را با نماد «AVAX» آغاز کرد. این صرافی در اطلاعیه خود اعلام کرده است که این ارز دیجیتال با جفت ارزهای بایننس کوین، بیت کوین، BUSD و تتر قابل معامله است. همچنین بخوانید: اولنچ چیست؟ به گزارش ارزدیجیتال، پروژه اولنچ که بر پایه سرعت، امنیت و مقیاس پذیری […]

The post ارز دیجیتال اولنچ (AVAX) در صرافی بایننس عرضه شد appeared first on ارزدیجیتال.

بایننس دقایقی پیش معالات ارز دیجیتال اَوَلَنچ (Avalanche) را با نماد «AVAX» آغاز کرد. این صرافی در اطلاعیه خود اعلام کرده است که این ارز دیجیتال با جفت ارزهای بایننس کوین، بیت کوین، BUSD و تتر قابل معامله است.همچنین بخوانید:اولنچ چیست؟به گزارش ارزدیجیتال، پروژه اولنچ که بر پایه سرعت، امنیت و مقیاس پذیری بالا ایجاد شده است. این ارز دیجیتال ساعاتی پیش شبکه اصلی خود را راه اندازی کرد. طبق اعلام بایننس، معاملات این ارز دیجیتال از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه به وقت تهران آغاز می شود. این ارز دیجیتال با نماد «AVAX» در بایننس عرضه خواهد شد.تحلیل گران معتقدند که احتمالا اولنچ در ساعات اولیه با پامپ شدید مصنوعی همراه خواهد بود؛ از همین رو سرمایه گذاران باید مراقب سرمایه های خود باشند.اولنچ یک بلاک چین مبتنی بر اثبات سهام است که تیم سازنده آن مدعی است می تواند از پس پردازش ۴,۵۰۰ تراکنش در ثانیه بربیاید، بی آنکه نیاز باشد همانند زنجیره های کم تأخیر، امنیت را فدای سرعت کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ارز دیجیتال اولنچ (avax) در صرافی بایننس عرضه شد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون