روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " بایننس بخشی به‌نام «ناحیه نوآوری» ایجاد کرد؛ معاملات توکن‌های جدید دیفای فقط برای کاربران خاص! از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ منتشر شد.

بایننس بخشی به‌نام «ناحیه نوآوری» ایجاد کرد؛ معاملات توکن‌های جدید دیفای فقط برای کاربران خاص!

بایننس، صرافی پرآوازه ارزهای دیجیتال، دست به ابتکار جدیدی به نام «ناحیه نوآوری» زده است. آن طور که پیداست، تنها کاربران منتخب می توانند در این ناحیه، توکن های جدید دیفای را دادوستد کنند. به گزارش «The Block»، بایینس درصدد است تا کاربران را بر اساس اشتهای ریسک (Risk Appetite) یا آستانه ریسک پذیری آنها غربال کند. بر اساس […]

The post بایننس بخشی به نام «ناحیه نوآوری» ایجاد کرد؛ معاملات توکن های جدید دیفای فقط برای کاربران خاص! appeared first on ارزدیجیتال.

بایننس، صرافی پرآوازه ارزهای دیجیتال، دست به ابتکار جدیدی به نام «ناحیه نوآوری» زده است. آن طور که پیداست، تنها کاربران منتخب می توانند در این ناحیه، توکن های جدید دیفای را دادوستد کنند.به گزارش «The Block»، بایینس درصدد است تا کاربران را بر اساس اشتهای ریسک (Risk Appetite) یا آستانه ریسک پذیری آنها غربال کند. بر اساس سازوکار جدید بایننس، کاربران پیش از آنکه بتوانند وارد ناحیه نوآوری بشوند، باید به دو پرسش بسیار صریح پاسخ بدهند.اولین پرسش این است که آیا کاربر از آستانه تحمل لازم برای ازدست دادن ۵۰ درصد سرمایه اولیه خود برخوردار است یا خیر. پرسش دوم هم این است که آیا کاربر، آماده است تا مسئولیت این زیان احتمالی را خود به عهده بگیرد. اگر پاسخ کاربر به این سؤال ها منفی باشد، اجازه نخواهد داشت وارد ناحیه نوآوری شود و توکن های جدید حوزه دیفای را معامله کند. گفتنی است فهرست این توکن ها در آینده ای نزدیک منتشر خواهد شد.چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل سرشناس بایننس می گوید:برای داغ نگه داشتن تنور رقابت، چاره ای جز فهرست کردن کوین های جدید و پرطرفدار نداریم. مثل همیشه، توصیه می کنم که خودتان آستین ها را بالا زده و به کندوکاو زوایای گوناگون کوین های تازه از راه رسیده مشغول شوید. برخی از این کوین ها فوق العاده اند، اما احتمالاً بسیاری دیگر این گونه نیستند.یافته های بخش تحقیقات وب سایت The Block نشان می دهد که تمامی توکن های دیفای پس از طوفانی که در ماه های ژوییه (تیر) و اوت (مرداد) به پا کردند، با افت مواجه شده اند. گفتنی است بهای بیشتر این توکن ها نسبت به اوج سی روزه آنها کاهشی ۴۰ درصدی را تجربه کرده است.در این باره بیشتر بخوانید

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بایننس بخشی به‌نام «ناحیه نوآوری» ایجاد کرد؛ معاملات توکن‌های جدید دیفای فقط برای کاربران خاص! از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون