روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتال را نصب کنید از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ منتشر شد.

اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتال را نصب کنید

اولین نسخه از اپلیکیشن موبایل وب سایت ارزدیجیتال منتشر شد. این اپ هم اکنون برای اندروید و iOS در دسترس است. پس از درخواست های فراوان از سوی کاربران عزیز ارزدیجیتال، اپلیکیشن موبایل این وب سایت توسعه داده شد. با نصب این اپ بر روی تلفن همراه خود می توانید هر لحظه به قیمت ارزهای دیجیتال، اخبار و مقالات جدید […]

The post اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتال را نصب کنید appeared first on ارزدیجیتال.

اولین نسخه از اپلیکیشن موبایل وب سایت ارزدیجیتال منتشر شد. این اپ هم اکنون برای اندروید و iOS در دسترس است.پس از درخواست های فراوان از سوی کاربران عزیز ارزدیجیتال، اپلیکیشن موبایل این وب سایت توسعه داده شد. با نصب این اپ بر روی تلفن همراه خود می توانید هر لحظه به قیمت ارزهای دیجیتال، اخبار و مقالات جدید و ابزارهای جامعی مانند مبدل قیمت، پورتفولیو و … دسترسی داشته باشید.به طور کلی امکانات اولین نسخه از اپ ارزدیجیتال عبارت اند از:قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتالنمودارهای تخصصی قیمتمبدل قیمتپورتفولیو (ایجاد سبد دارایی دیجیتال و رصد لحظه ای سود و زیان هر ارز)تبادل نظر و گفتگو در صفحه هر ارز دیجیتالافزودن یک ارز دیجیتال به فهرست «تحت نظر»دریافت اعلان در زمان نوسانات شدید در بازاردر نسخه های بعدی این اپ قطعاً امکانات بیشتری ارائه خواهد شد و باگ های احتمالی رفع می شوند. با نظرات و بازخوردهای خود، به ما در ارائه خدمات بهتر کمک کنید.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتال را نصب کنید از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون