روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " فعال مشهور اینترنت: بیت کوین یک طرح پانزی بزرگ است! از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ منتشر شد.

فعال مشهور اینترنت: بیت کوین یک طرح پانزی بزرگ است!

دیو پورتنوی (Dave Portnoy)، معامله گر مطرح، در مصاحبه اخیرش با آنتونی پومپلیانو، ضمن پانزی خواندن بیت کوین گفت که «دلش برای ارزهای دیجیتال تنگ می شود.» به گزارش کوین تلگراف، پورتنوی به عنوان بنیان گذار بارستول اسپورتز (Barstool Sports) و یکی از معامله گران مشهور در اینترنت، در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد که پیش تر ۱.۲۵ میلیون دلار بیت […]

The post فعال مشهور اینترنت: بیت کوین یک طرح پانزی بزرگ است! appeared first on ارزدیجیتال.

دیو پورتنوی (Dave Portnoy)، معامله گر مطرح، در مصاحبه اخیرش با آنتونی پومپلیانو، ضمن پانزی خواندن بیت کوین گفت که «دلش برای ارزهای دیجیتال تنگ می شود.»به گزارش کوین تلگراف، پورتنوی به عنوان بنیان گذار بارستول اسپورتز (Barstool Sports) و یکی از معامله گران مشهور در اینترنت، در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد که پیش تر ۱.۲۵ میلیون دلار بیت کوین خریده است. او در ادامه افزود که بیت کوین را یک طرح «پانزی بزرگ» می داند. او در مصاحبه خود با آنتونی پومپلیانو، در توصیف معامله ارزهای دیجیتال گفت:وارد می شوید و تنها باید فردی نباشید که در نهایت دست خالی می ماند!با شیوع ویروس کرونا، معاملات پورتنوی نیز سر و صدای زیادی به پا کرد. او اواسط ماه اوت (مرداد)، پس از ملاقات با دوقلوهای وینکلواس، اعلام کرد که وارد بازار بیت کوین شده است.او در اظهارنظری اعلام کرد که تنها ۱۵ دقیقه پس از آنکه پاسخ ها به توییتش در ارتباط با بیت کوین را دید، فهمید که باید وارد حوزه ارزهای دیجیتال شود؛ او در این باره گفت:[چرا که] این افراد خیلی شبیه کسانی هستند که از آنها خوشم می آید.او ادعا می کند که پیش تر ۱.۲۵ میلیون دلار بیت کوین خریده است. این در حالی است که او تنها ۸ روز ارزهای دیجیتال خود را نگه داشت. پورتنوی پس از ضرر قابل توجه از سرمایه گذاری خود در چین لینک، نوشت:از [بازار] ارزهای دیجیتال خارج می شوم؛ چرا که ارزها همیشه روند صعودی ندارند.پس از خروج از این بازار و برداشت سرمایه، پورتنوی اعلام کرد که «قلبش» همیشه با ارزهای دیجیتال است.صد البته تجربه پورتنوی در این بازار چندان هم کم استرس نبود! از آنجایی که ارزش سبد سرمایه گذاری او بیش از ۱ میلیون دلار بود، نوسانات بازار نیز تأثیری قابل توجه بر آن داشت. به عقیده وی، این حجم از سرمایه برای بازاری که از سازوکارهای آن اطلاعی ندارد، زیاد است! او در این باره نوشت:هیچ منطقی وجود ندارد که چرا [بازار] رشد می کند! اصلا نمی توانم بفهمم که چرا [بازار] بالا و پایین می شود!با وجود اینکه او سرمایه ای در بازار ارزهای دیجیتال ندارد، اما عنوان کرده است که بار دیگر به بازار بیت کوین باز می گردد.به بازار بیت کوین برمی گردم. نمی دانم چه زمانی. پول نقد زیادی ندارم. همه پول هایم را سرمایه گذاری کرده ام.پومپلیانو به پورتنوی پیشنهاد کرد زمانی که پول نقد در اختیار داشت، به جای معامله، باید بیت کوین هایش را تا پایان سال نگه دارد:نباید به آنها نگاه کنی، چرا که ترسو هستی و آنها را می فروشی.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " فعال مشهور اینترنت: بیت کوین یک طرح پانزی بزرگ است! از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون