روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " یک معیار بنیادین در بازار نشان می‌دهد که بازار ممکن است وارد «فصل آلت کوین‌ها» شود از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ منتشر شد.

یک معیار بنیادین در بازار نشان می‌دهد که بازار ممکن است وارد «فصل آلت کوین‌ها» شود

بازار ارزهای دیجیتال، روزها و هفته های دشواری را سپری کرده است. فروشندگان، کنترل کامل آلت کوین ها را در دست گرفته اند و بیت کوین، ارز دیجیتال شماره یک بازار نیز به طور دائم در حال نوسان در محدوده قیمتی ۱۰,۲۰۰ تا ۱۱,۲۰۰ دلار است. به گزارش کریپتواسلیت، این شرایط باعث حاکم شدن جوی از بلاتکلیفی بر سرمایه گذارانی شده […]

The post یک معیار بنیادین در بازار نشان می دهد که بازار ممکن است وارد «فصل آلت کوین ها» شود appeared first on ارزدیجیتال.

بازار ارزهای دیجیتال، روزها و هفته های دشواری را سپری کرده است. فروشندگان، کنترل کامل آلت کوین ها را در دست گرفته اند و بیت کوین، ارز دیجیتال شماره یک بازار نیز به طور دائم در حال نوسان در محدوده قیمتی ۱۰,۲۰۰ تا ۱۱,۲۰۰ دلار است.به گزارش کریپتواسلیت، این شرایط باعث حاکم شدن جوی از بلاتکلیفی بر سرمایه گذارانی شده است که درصدد گریختن از «دارایی های بتا یا ثانوی» هستند تا بتوانند از سقوط احتمالی ارزش سرمایه های خود جلوگیری کنند.همان طور که پیش تر در خبرها خواندید، هفته گذشته بازار ارزهای دیجیتال، روزهای پرحادثه ای را تجربه کرد. در روزهای آغازین هفته اخیر، خبر هک ۱۵۰ میلیون دلاری صرافی کوکوین منتشر شد و در ادامه، شکایت کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) از هم بنیان گذار صرافی بیتمکس به اتهام نقض قوانین نظارتی خبرساز شد.در روز پایانی هفته نیز، خبر ابتلای دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به بیماری کووید-۱۹ به آشفتگی بازارهای مالی جهانی انجامید. در این میان، بازار ارزهای دیجیتال نیز از این تلاطمات در امان نماند و همچنان جوی از ترس بر سرمایه گذاران این بازار حاکم است.تا زمانی که بیت کوین بتواند در محدوده قیمتی کنونی تثبیت شود یا آنکه برای آغاز یک روند صعودی خیز بردارد، این احتمال وجود دارد که آلت کوین ها همچنان شاهد تشدید فشار فروش باشند.با این حال، یک شاخص بنیادی نشان می دهد که آلت کوین ها و به ویژه کوین های حوزه دیفای ممکن است در آینده ای نزدیکی، روند صعودی جدید را از سر بگیرند.دارایی های دیجیتال تعریف شده در حوزه دیفای، بیش از دیگر کوین ها از رکود اخیر بازار ارزهای دیجیتال آسیب دیدند.بخشی از این اتفاق به رشد شتابان بهای این کوین ها در ماه های ژوییه و اوت (تیر و مرداد) و شرایط حبابی آن روزها بازمی گردد که در آن بسیاری از کوین های دیفای، افزایشی دست کم ۱۰۰ درصدی را تجربه کردند.این روزها اما ورق برگشته است و داده ها نشان می دهد که تنها در ۷ روز اخیر، کوین های دیفای ۱۱ درصد از ارزش خود را از دست داده اند.تنها در عرض شبانه روز گذشته نیز بخش دیفای، شاهد افت ۴ درصدی بوده است. تا زمانی که موج تلاطمات حاکم بر بازار ارزهای دیجیتال فروکش نکند، احتمالاً بسیاری از کوین ها عملکردی کمتر از حد انتظار را به نمایش خواهند گذاشت.پلتفرم تحلیلی سنتیمنت (Santiment) در تازه ترین گزارش خود گوشزد کرده است که حجم معاملات در صرافی های غیرمتمرکزی همچون یونی سواپ (Uniswap) می تواند دریچه ای به روی درک روندهای آتی بخش دیفای بگشاید.در این گزارش خاطرنشان شده که شکستن روند نزولی حجم معاملات می تواند نشانه ای دال بر افزایش احتمال وقوع یک حرکت صعودی در این بخش از بازار باشد.در بخشی از گزارش سنتیمنت آمده است:ما بر این باوریم که شاخصی بنیادی خبر از این می دهد که فصل آلت کوین ها به زودی از راه می رسد. حجم معاملات صرافی های غیرمتمرکز به نوعی نمایانگر خیز معامله گران برای آغاز یک شرط بندی تازه است. هرچه افراد بیشتری به صف معامله گران دیفای بپیوندند، آتش اشتیاق دیگر کاربران نیز برای بازگشت به دادوستد کوین های دیفای شعله ورتر می شود. با ادامه این شرایط، باز هم دوباره، دیفای و کوین های آن نقل محافل خواهند شد.حجم معاملات صرافی یونی سواپ. منبع: سنتیمنتشکسته شدن خط روند در نمودار بالایی می تواند نشانه ای از آغاز دور دیگری از جنون دیفای باشد.در این باره بیشتر بخوانید

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " یک معیار بنیادین در بازار نشان می‌دهد که بازار ممکن است وارد «فصل آلت کوین‌ها» شود از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون