روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " ترامپ کمک مالی به مردم آمریکا را به تعویق انداخت؛ بیت کوین و دیگر بازارها سقوط کردند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ منتشر شد.

ترامپ کمک مالی به مردم آمریکا را به تعویق انداخت؛ بیت کوین و دیگر بازارها سقوط کردند

با اعلام ترامپ مبنی بر تعویق بسته حمایت مالی به مردم آمریکا تا بعد از انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰، قیمت بیت کوین همزمان با دیگر بازارهای مالی با کاهش مواجه شد. به گزارش کوین تلگراف، دونالد ترامپ شب گذشته در رشته توییتی اعلام کرد تا بعد از انتخابات هیچ مذاکره جدیدی درباره بسته های حمایتی صورت نخواهد گرفت. […]

The post ترامپ کمک مالی به مردم آمریکا را به تعویق انداخت؛ بیت کوین و دیگر بازارها سقوط کردند appeared first on ارزدیجیتال.

با اعلام ترامپ مبنی بر تعویق بسته حمایت مالی به مردم آمریکا تا بعد از انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰، قیمت بیت کوین همزمان با دیگر بازارهای مالی با کاهش مواجه شد.به گزارش کوین تلگراف، دونالد ترامپ شب گذشته در رشته توییتی اعلام کرد تا بعد از انتخابات هیچ مذاکره جدیدی درباره بسته های حمایتی صورت نخواهد گرفت. رئیس جمهور ایالات متحده ضمن پیش بینی پیروزی خود در انتخابات نوشت:بلافاصله بعد از اینکه پیروز شدم، یک لایحه محرک بزرگ ارائه خواهیم داد که روی [کمک به] آمریکایی های سخت کوش و کسب وکارهای کوچک متمرکز است.پس از این توییت ها که خبر از عدم افزایش نقدینگی در بازار می داد، بازارها واکنش منفی نشان دادند. بازار سهام آمریکا و کشورهای وابسته به طرز چشم گیری سقوط کردند و قیمت بیت کوین هم تقریباً ۲۰۰ دلار کاهش پیدا کرد، اما دوباره کمی احیا شد. در زمان نگارش این خبر، هر واحد بیت کوین با قیمت ۱۰,۶۳۰ دلار معامله می شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱.۳ درصد کاهش را نشان می دهد.کاهش قیمت بیت کوین به ما می گوید که این دارایی همچنان با بازارهای مالی سنتی همبستگی دارد و همزمان با آنها نسبت به وقایع مهم واکنش نشان می دهد. برای برخی این امر متضاد با انتظارات از بیت کوین است، چراکه از این دارایی اغلب به عنوان یک ذخیره ارزش که با بازار سنتی همبستگی ندارد یاد می شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ترامپ کمک مالی به مردم آمریکا را به تعویق انداخت؛ بیت کوین و دیگر بازارها سقوط کردند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون