روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " کشورهای g7 اعلام کردند تا زمان قانون‌گذاری درست اجازه راه‌اندازی ارز دیجیتال فیس‌بوک را نمی‌دهند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ منتشر شد.

کشورهای g7 اعلام کردند تا زمان قانون‌گذاری درست اجازه راه‌اندازی ارز دیجیتال فیس‌بوک را نمی‌دهند

هفت کشور صنعتی عضو گروه ۷ (G7)، در پیش نویس بیانیه ای اعلام کرده اند که با راه اندازی پروژه ی لیبرای فیسبوک مخالفت خواهند کرد. به گزارش کوین تلگراف، گروه ۷ که شامل بزرگ ترین اقتصادهای جهان است، در پیش نویس بیانیه خود آورده است: تا زمان تدوین و اعمال چارچوب های حقوقی، مقرراتی و نظارتی، هیچ پروژه جهانی در حوزه ارزهای […]

The post کشورهای G7 اعلام کردند تا زمان قانون گذاری درست اجازه راه اندازی ارز دیجیتال فیس بوک را نمی دهند appeared first on ارزدیجیتال.

هفت کشور صنعتی عضو گروه ۷ (G7)، در پیش نویس بیانیه ای اعلام کرده اند که با راه اندازی پروژه ی لیبرای فیسبوک مخالفت خواهند کرد.به گزارش کوین تلگراف، گروه ۷ که شامل بزرگ ترین اقتصادهای جهان است، در پیش نویس بیانیه خود آورده است:تا زمان تدوین و اعمال چارچوب های حقوقی، مقرراتی و نظارتی، هیچ پروژه جهانی در حوزه ارزهای دیجیتال باثبات نباید راه اندازی شود.بر اساس گزارش خبرگزاری رویترز، رؤسای بانک های مرکزی و وزاری اقتصاد کشورهای ایالات متحده، کانادا، ژاپن، آلمان، فرانسه، ایتالیا و بریتانیا اعلام کرده اند که تا زمان وضع چارچوب های نظارتی با راه اندازی هرگونه پروژه استیبل کوین در سطح جهانی مخالفت خواهند کرد.در پیش نویس بیانیه این کشورها آمده است:گروه ۷ همچنان به مخالفت خود با راه اندازی استیبل کوین ها در سطح جهانی ادامه می دهد و تا زمانی که در این حوزه، چارچوب های حقوقی، مقرراتی و نظارتی مناسب و منطبق بر استانداردهای قابل اجرا تدوین و اعمال نشود، این مخالفت ادامه خواهد داشت.گفتنی است بیانیه یادشده از سوی نمایندگان هفت کشور صنعتی بزرگ جهان تنظیم شده که در ژوئن ۲۰۱۹ (خرداد ۹۸) برای بررسی نحوه تدوین چارچوب های قانونی ارزهای دیجیتال گرد هم آمده بودند. انطباق با قوانین ضدپولشویی، حمایت از مصرف کننده و دیگر قوانین از جمله نگرانی هایی است که این گروه در خصوص دارایی های دیجیتال مطرح کرده است. پیش تر در اکتبر گذشته، گروه ۷ طی گزارشی تصریح کرده بود که استیبل کوین های جهانی، تهدید بزرگی برای نظام مالی بین المللی قلمداد می شوند.با انتشار پیش نویس یادشده می توان نتیجه گرفت که استیبل کوین لیبرا ممکن است هیچ گاه موفق به دریافت موافقت نهادهای قانونی نشود. پیش تر رسانه ها گزارش داده بودند که فرانسه با همکاری چند کشور اروپایی دیگر از جمله آلمان، ایتالیا، اسپانیا و هلند درصدند تا از عرضه لیبرا در اروپا جلوگیری کنند. در ماه آوریل (فروردین) نیز، هیئت ثبات مالی گروه ۲۰ (G20) با انتشار گزارش جامعی از استیبل کوین ها ده توصیه خود را پیرامون نظارت مؤثر بر این ارزهای دیجیتال ارائه کرده بود.گفتنی است در پیش نویس بیانیه گروه ۷، علاوه بر استیبل کوین ها به تهدیدها و مخاطرات حملات باج افزاری نیز اشاره و تأکید شده است که این حملات، امنیت و رفاه جمعی ما و کارکردهای پایه نظام مالی را مختل می کنند. گفتنی است از زمان آغاز همه گیری ویروس کرونا شمار حملات باج افزاری در کشورهایی از جمله ایالات متحده، فرانسه، آلمان، یونان و ایتالیا افزایش یافته است.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کشورهای g7 اعلام کردند تا زمان قانون‌گذاری درست اجازه راه‌اندازی ارز دیجیتال فیس‌بوک را نمی‌دهند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون