روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • ارز دیجیتال
  • اسپانیا به‌دنبال تصویب قانونی است که سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال را مجبور می‌کند میزان دارایی خود را اعلام کنند

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " اسپانیا به‌دنبال تصویب قانونی است که سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال را مجبور می‌کند میزان دارایی خود را اعلام کنند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ منتشر شد.

اسپانیا به‌دنبال تصویب قانونی است که سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال را مجبور می‌کند میزان دارایی خود را اعلام کنند

احتمال دارد کاربران اسپانیایی ارزهای دیجیتال در آینده ای نزدیک مجبور شوند دارایی های رمزینه خود را به اداره مالیات اسپانیا اعلام کنند. به گزارش کوین دسک، امروز ماریا جیسس مونترو (Maria Jesus Montero)، سخنگوی دولت اسپانیا اعلام کرد که پیش نویس لایحه ای در دست نگارش است که در صورت تصویب نهایی، مالکان ارزهای دیجیتال را وادار خواهد […]

The post اسپانیا به دنبال تصویب قانونی است که سرمایه گذاران ارز دیجیتال را مجبور می کند میزان دارایی خود را اعلام کنند appeared first on ارزدیجیتال.

احتمال دارد کاربران اسپانیایی ارزهای دیجیتال در آینده ای نزدیک مجبور شوند دارایی های رمزینه خود را به اداره مالیات اسپانیا اعلام کنند.به گزارش کوین دسک، امروز ماریا جیسس مونترو (Maria Jesus Montero)، سخنگوی دولت اسپانیا اعلام کرد که پیش نویس لایحه ای در دست نگارش است که در صورت تصویب نهایی، مالکان ارزهای دیجیتال را وادار خواهد کرد جزئیات مربوط به میزان دارایی ها و سودهای احتمالی کسب شده خود را در اختیار نهادهای مالیاتی قرار دهند.به گزارش رویترز، مونترو می گوید که این لایحه، بخشی از یک لایحه قانونی گسترده تر است که با هدف مقابله با تقلب مالیاتی در دستور کار دولت اسپانیا قرار گرفته است.در این باره بیشتر بخوانید

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اسپانیا به‌دنبال تصویب قانونی است که سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال را مجبور می‌کند میزان دارایی خود را اعلام کنند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون