روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین در بالاترین سطح نسبت به رکورد قیمت ۲۰,۰۰۰ دلاری قرار دارد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ منتشر شد.

تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین در بالاترین سطح نسبت به رکورد قیمت ۲۰,۰۰۰ دلاری قرار دارد

شاخص اشخاص فعال در شبکه بیت کوین به بیشترین از دسامبر سال ۲۰۱۷ و قیمت ۲۰,۰۰۰ دلاری رسیده است. به گزارش کوین دسک و بر اساس آمار گلاسنود (Glassnode)، تعداد اشخاص فعال یا مجموعه ای از آدرس ها که در اختیار یک فرد است، روز پنجشنبه با ثبت رکورد ۳۸۸,۶۹۷ شخص، به بیشترین میزان از ۹ دسامبر […]

The post تعداد آدرس های فعال بیت کوین در بالاترین سطح نسبت به رکورد قیمت ۲۰,۰۰۰ دلاری قرار دارد appeared first on ارزدیجیتال.

شاخص اشخاص فعال در شبکه بیت کوین به بیشترین از دسامبر سال ۲۰۱۷ و قیمت ۲۰,۰۰۰ دلاری رسیده است.به گزارش کوین دسک و بر اساس آمار گلاسنود (Glassnode)، تعداد اشخاص فعال یا مجموعه ای از آدرس ها که در اختیار یک فرد است، روز پنجشنبه با ثبت رکورد ۳۸۸,۶۹۷ شخص، به بیشترین میزان از ۹ دسامبر ۲۰۱۷ (۱۸ آذر ۹۶) رسیده. این شاخص آدرس هایی که متعلق به یک فرد یا نهاد است را در نظر نمی گیرد.تعداد اشخاص فعال بیت کوین طی پنج روز گذشته و همزمان با رسیدن قیمت این ارز دیجیتال به ۱۳,۳۰۰ دلار، دو برابر شده است. سخنگوی شرکت تحلیلی سی اف بنچمارک (CF Benchmark)، در این باره گفت:این مسئله نشان می دهد که مشارکت در [شبکه] بیت کوین در حال افزایش است. با توجه به خبر پرسروصدای ورود پی پل به بازار ارزهای دیجیتال در هفته گذشته، کاملا منطقی است که توجهات پیرامون بیت کوین هم به سطحی برسد که از سال اواخر ۲۰۱۷ مشاهده نشده بود.پی پل، هفته گذشته به صورت رسمی اعلام کرد که اوایل سال ۲۰۲۱، از بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و بیت کوین کش پشتیبانی خواهد کرد. انتشار این خبر باعث شد تا قیمت ها در بازار ارزهای دیجیتال جهشی قابل توجه داشته باشد.تعداد اشخاص فعال در شبکه بیت کوینشایان ذکر است که در دسامبر سال ۲۰۱۷، تعداد اشخاص فعال در بازار ۴۱۱,۱۲۷ برآورد شده بود؛ با این حال و با توجه به فاصله نه چندان بالای اعداد فعلی با آن سال، قیمت بیت کوین فاصله ای ۵۳ درصدی نسبت به اوج ۲۰,۰۰۰ دلاری قیمت بیت کوین دارد.از سوی دیگر، میانگین متحرک نرخ هش شبیکه بیت کوین، اوایل ماه جاری میلادی به رکورد تازه ۱۴۶ اگزاهش بر ثانیه رسید. نرخ هش شبکه یا هش ریت، میزان قدرت پردازشی است که ماینرهای بیت کوین در اختیار شبکه قرار می دهند.به عقیده بسیاری، افزایش نرخ هش شبکه می تواند باعث تقویت جهش قیمت بیت کوین شود. فلیپ گردول (Philip Gradwell)، از شرکت تحلیل بلاک چین چینالیسیس (Chainalysis)، در اظهارنظری در این رابطه گفت:وقتی که استفاده از شبکه بیشتر باشد، تقاضا برای ارزهای دیجیتال بیشتر می شود و این مسئله باعث افزایش قیمت خواهد شد.در این باره بیشتر بخوانید

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین در بالاترین سطح نسبت به رکورد قیمت ۲۰,۰۰۰ دلاری قرار دارد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون