روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " مدیرعامل پی‌ پل: به‌زودی از ارزهای دیجیتال بیشتری پشتیبانی خواهیم کرد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ منتشر شد.

مدیرعامل پی‌ پل: به‌زودی از ارزهای دیجیتال بیشتری پشتیبانی خواهیم کرد

روز دوشنبه هفته جاری، مدیرعامل پی پل در مجمع عمومی صاحبان سهام این شرکت با محوریت تشریح گزارش های مالی سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ اعلام کرد که پی پل درصدد است در آینده ای نزدیک، ارزهای دیجیتال بیشتری را به فهرست ارزهای تحت پشتیبانی خود اضافه کند. به گزارش «The Block»، هنوز مشخص نیست که کدام یک از […]

The post مدیرعامل پی پل: به زودی از ارزهای دیجیتال بیشتری پشتیبانی خواهیم کرد appeared first on ارزدیجیتال.

روز دوشنبه هفته جاری، مدیرعامل پی پل در مجمع عمومی صاحبان سهام این شرکت با محوریت تشریح گزارش های مالی سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ اعلام کرد که پی پل درصدد است در آینده ای نزدیک، ارزهای دیجیتال بیشتری را به فهرست ارزهای تحت پشتیبانی خود اضافه کند.به گزارش «The Block»، هنوز مشخص نیست که کدام یک از ارزهای دیجیتال، بخت قرار گرفتن در زیر چتر پشتیبانی پی پل نصیبشان می شود، اما شواهد نشان می دهد که این غول صنعت پرداخت درصدد است تا ارزهای دیجیتال ملی را نیز به فهرست ارزهای قابل دادوستد خود بیفزاید. همان طور که پیش تر در خبرها خوانده اید، بسیاری از بانک های مرکزی به دنبال راه اندازی و عرضه ارزهای دیجیتال ملی هستند.دنیل شولمن (Daniel Schulman)، مدیرعامل پی پل با اشاره به همکاری نزدیک شرکت متبوعش با نهادهای نظارتی می گوید:پیش تر پی پل با اعلام برنامه های آتی خود برای پشتیبانی از خرید و فروش ارزهای دیجیتال، موج رسانه ای بزرگی ایجاد کرد.ترکیب پایگاه کاربری ما به گونه ای است که ما را به سوی ارائه قابلیت های مرتبط با ارزهای دیجیتال سوق داده است. علاوه بر این، این قابلیت ها به ۱۰ درصد از پایگاه کاربری ما گسترش یافته است. همچنین ناگفته نماند که تقاضا در لیست انتظار ارزهای دیجیتال، دو یا سه برابر انتظارات ما بوده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مدیرعامل پی‌ پل: به‌زودی از ارزهای دیجیتال بیشتری پشتیبانی خواهیم کرد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون