روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " استخر emcd فعالیت خود را گسترش می‌دهد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ منتشر شد.

استخر emcd فعالیت خود را گسترش می‌دهد

شرکت EMCD Tech به عنوان یک کمپانی توسعه دهنده ی نرم افزار در فوریه ۲۰۱۷ تاسیس شده است. تخصص این شرکت در زمینه ی مدیریت دارایی های دیجیتال است که به ماینرهای کریپتوکارنسی در سراسر جهان کمک می کند. از آنجا که گسترش جهانی عامل مهمی در موفقیت های تجاری است، EMCD Tech به دنبال استراتژی توسعه خود، تصمیم گرفته است که با […]

The post استخر EMCD فعالیت خود را گسترش می دهد appeared first on ارزدیجیتال.

شرکت EMCD Tech به عنوان یک کمپانی توسعه دهنده ی نرم افزار در فوریه ۲۰۱۷ تاسیس شده است. تخصص این شرکت در زمینه ی مدیریت دارایی های دیجیتال است که به ماینرهای کریپتوکارنسی در سراسر جهان کمک می کند.از آنجا که گسترش جهانی عامل مهمی در موفقیت های تجاری است، EMCD Tech به دنبال استراتژی توسعه خود، تصمیم گرفته است که با شروع پروژه اصلی خود یعنی «استخر استخراج EMCD» در ایران مرزهای فعالیت خود را گسترش دهد.استخر استخراج EMCD یک استخر ماینینگ برای الگوریتم های sha256، Ethash، Scrypt و X11 است که عملکردی پایدار و سروری امن در ایران دارد. استخر ماینینگ پروژه ی اصلی و هسته ی EMCD Tech است. سرورهای این استخر در حال حاظر به بزرگ ترین جامعه ی ماینرهای روسی در جهان خدمات می دهند.استخر استخراج EMCD از الگوریتم اتوسوییچ و ای سیک بوست برای به حداکثر رساندن سود استفاده می کند. برنامه ی پشتیبانی فنی ۲۴/۷ یا شبانه روزی در استخر ارائه می شود و پرداخت پاداش ماینینگ روزانه در ساعت ۹ به وقت تهران (UTC ۵:۳۰) و بدون تعیین هیچ حداقل آستانه ای انجام می شود.استخر استخراج EMCD پینگ پایداری را ارائه می دهد و بیش از ۱۵,۰۰۰ کاربر رضایت مند با بیش از ۸۰ هزار ورکر فعال دارد.۲ تا ۳ درصد سود بیشتر از رقباروش پرداخت پاداش FPPS+کوین های پشتیبانی شده: BTC، BSV، BCH، ETH، ETC، DASH1EH/s هش ریت در ماینینگ بیت کوین (BTC)استفاده از استخر EMCD آسان است و وب سایت با یک رابط بصری ساده برای استفاده در دسترس است. همچنین پشتیبانی فنی ۲۴/۷ به زبان های انگلیسی، روسی، فارسی و چینی در وب سایت ارائه می شود.برای تعامل بهتر با فرآیند استخراج، کاربران می توانند اپلیکیشن استخر را دانلود کنند که کنترل های ساده و عملکرد بهتری را به کاربران ارائه می دهد.استخر استخراج EMCD همچنین برنامه دعوت از کاربران را دارد که به آن ها امکان استفاده از ۰/۰۵ تا ۰/۵ درصد هش ریت کاربران دعوت شده را می دهد (این پاداش را استخر پرداخت می کند و از کاربران دعوت شده هیچ هزینه ای کسر نمی شود). این پاداش هر جمعه ساعت ۷ صبح (به وقت تهران) پرداخت می شود.موفقیت استخر استخراج EMCD به اینجا ختم نمی شود بلکه الهام بخش EMCD Tech برای پیشرفت بهتر و دستیابی به اهداف بیشتر خواهد بود. یکی از مهم ترین مزایای رقابتی EMCD Tech پویایی آن است: با وجود یکپارچگی عملکردی، محصولات منحصر به فرد خود را برای حفظ سطح بالایی از بهره وری مدیریت می کند.تمام این قابلیت ها به زودی در یک اکوسیستم واحد برای ماینرها ارائه خواهد شد:Asic Care: به کاربران این امکان را می دهد تا سخت افزار استخراج خود را از راه دور مدیریت و روند استخراج را از هرجایی نظارت و کنترل کنند. این ابزار «کنترل از راه دور» بر روی تلفن همراه نصب می شود و با استفاده از ربات تلگرامی و یا اعلان ها (push notifications) به ماینرها اطلاع می دهد.فریم ورها: برای افزایش کارایی، افزایش سود و کاهش مصرف برق نسخه های مختلفی از ای سیک ماینرها طراحی شده است.فارم ها: دیتاسنترهای تایید شده با سخت افزار استخراج و با نظارت شبانه روزی برای هاستینگ دستگاه های استخراج. مزارع EMCD Tech به کاربران اجازه می دهند تا بدون نگرانی از افزایش قبض برق، ارز مورد نظر خود را استخراج کنند.EMCD Tech یک شرکت معتبر استخراج ارزهای دیجیتال با هزاران کاربر رضایت مند و هش ریت در حال رشد بوده و اصول اصلی خود را راحتی، مقرون به صرفه بودن و بهره وری بالا قرار داده است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " استخر emcd فعالیت خود را گسترش می‌دهد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون