روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " اصلاح شدید قیمت بیت کوین به زیر ۱۸,۰۰۰ دلار از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ منتشر شد.

اصلاح شدید قیمت بیت کوین به زیر ۱۸,۰۰۰ دلار

قیمت بیت کوین پس از عبور از محدوده ۱۹,۰۰۰ دلار، با اصلاحی ۲,۰۰۰ دلاری همراه بود و تا ۱۷,۲۰۰ دلار سقوط کرد. به گزارش کوین تلگراف، اصلاح قیمت اخیر بیت کوین در نزدیکی ۱۹,۵۰۰ دلار رخ داد. برخی این اصلاح را برای قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال ضروری می دانستند. داده های بازار نشان می دهد که دیروز شاهد […]

The post اصلاح شدید قیمت بیت کوین به زیر ۱۸,۰۰۰ دلار appeared first on ارزدیجیتال.

قیمت بیت کوین پس از عبور از محدوده ۱۹,۰۰۰ دلار، با اصلاحی ۲,۰۰۰ دلاری همراه بود و تا ۱۷,۲۰۰ دلار سقوط کرد.به گزارش کوین تلگراف، اصلاح قیمت اخیر بیت کوین در نزدیکی ۱۹,۵۰۰ دلار رخ داد. برخی این اصلاح را برای قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال ضروری می دانستند.نمودار قیمت بیت کوینداده های بازار نشان می دهد که دیروز شاهد افزایش نوسانات در قیمت بیت کوین بودیم. ساعتی پس از آن که بیت کوین به نزدیکی ۱۹,۵۰۰ دلار رسید، نوسانات نزولی روی نمودار بیشتر شد و در نهایت با افزایش فشار فروش، قیمت بیت کوین به ۱۷,۲۵۰ دلار سقوط کرد. طی ساعات گذشته، قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال سقوطی ۵ درصدی داشته است.بسیاری از تحلیل گران نسبت به این سقوط هشدار داده بودند. تونی ویز (Tony Vays)، یکی از همین تحلیل گران بود که در برنامه برایان کلی (Brian Kelly) در شبکه سی ان بی سی، پیش بینی کرده بود که قیمت بیت کوین به ۱۴,۰۰۰ دلار خواهد رسید.از سوی دیگر، برخی از شاخص های بازار هم این اصلاح قیمت را پیش بینی کرده بودند. یکی از این شاخص ها، شاخص ترس و طمع بود که از ماه نوامبر (آبان) در محدوده «طمع شدید» قرار داشت.شاخص ترس و طعمنرخ ورودی سرمایه به صرافی ها هم همسو با این اصلاح قیمت بود. احتمال می رود این اقدام آنها برای حفظ سود در نزدیکی قیمت ۲۰,۰۰۰ دلار انجام گرفته باشد. کی یونگ جو (Ki Young Ju)، مدیرعامل شرکت تحلیلی کریپتو کوانت (CryptoQuant)، در توییتر خود نوشت:میانگین ورودی صرافی ها چند ساعت پیش افزایش داشت. این نشان می دهد که نهنگ ها در حال واریز بیت کوین به صرافی ها هستند.این در حالی است که شاخص های درون زنجیره ای نشان می دهد که فشار خرید همچنان وجود دارد. هنوز فکر می کند که طی چند روز آینده قیمت ۲۰,۰۰۰ دلاری شکسته می شود.عوامل فاندامنتال هم تئوری صعودی بازار را تقویت می کنند. سختی شبکه به احتمال زیاد سه روز آینده جهشی ۷.۳ درصدی داشته؛ چرا که شاهد افزایش نرخ هش شبکه هستیم. در حال حاضر هم هر واحد بیت کوین در محدوده ۱۷,۶۰۰ دلار معامله می شود.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اصلاح شدید قیمت بیت کوین به زیر ۱۸,۰۰۰ دلار از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×