روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • ارز دیجیتال
  • جی‌پی‌مورگان، بزرگترین بانک آمریکا: اگر ۶۰۰ میلیارد دلار به بازار بیت کوین تزریق شود، تعجب نمی‌کنیم

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " جی‌پی‌مورگان، بزرگترین بانک آمریکا: اگر ۶۰۰ میلیارد دلار به بازار بیت کوین تزریق شود، تعجب نمی‌کنیم از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ منتشر شد.

جی‌پی‌مورگان، بزرگترین بانک آمریکا: اگر ۶۰۰ میلیارد دلار به بازار بیت کوین تزریق شود، تعجب نمی‌کنیم

تحلیل گران جی پی مورگان در اظهارنظر اخیر خود اعلام کرده اند که خرید اخیر بیت کوین توسط مس میوچوال (Mass Mutual)، نشانه ای از پذیرش بیشتر بیت کوین نزد شرکت های بزرگ است. به گزارش کوین دسک و به نقل از تحلیل گران جی پی مورگان، خرید بیت کوین توسط مس میوچوال، یک دستاورد دیگر برای بیت کوین است. خرید اخیر […]

The post جی پی مورگان، بزرگترین بانک آمریکا: اگر ۶۰۰ میلیارد دلار به بازار بیت کوین تزریق شود، تعجب نمی کنیم appeared first on ارزدیجیتال.

تحلیل گران جی پی مورگان در اظهارنظر اخیر خود اعلام کرده اند که خرید اخیر بیت کوین توسط مس میوچوال (Mass Mutual)، نشانه ای از پذیرش بیشتر بیت کوین نزد شرکت های بزرگ است.به گزارش کوین دسک و به نقل از تحلیل گران جی پی مورگان، خرید بیت کوین توسط مس میوچوال، یک دستاورد دیگر برای بیت کوین است.خرید اخیر بیت کوین توسط مس میوچوال نشان دهنده یک دستاورد بزرگ دیگر و بیانگر مقبولیت و پذیرش بیت کوین از سوی سرمایه گذاران نهادی است.تقاضای بالقوه ممکن است در سال های آینده و همزمان با ورود شرکت های بیمه و صندوق های بازنشستگی که پا جای پای مس میوچوال می گذارند افزایش یابد.روز پنجشنبه (۲۰ آذر)، شرکت مس میوچوال که ۱۶۵ سال از آغاز فعالیتش می گذرد، اعلام کرد که ۱۰۰ میلیون دلار بیت کوین خریده است. این شرکت در اطلاعیهٔ خود عنوان کرد که علاوه بر این ۱۰۰ میلیون دلار، ۵ میلیون دلار هم سهام NYDIG خریده است. این شرکت در حوزه بیت کوین فعالیت می کند و حدود ۲.۳ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد.اقدام اخیر مس میوچوال نشان می دهد که شرکت های بیمه و صندوق های سرمایه گذاری در حال آشنایی بیشتر با بیت کوین هستند. این شرکت ها به بیت کوین به عنوان یک دارایی برای سرمایه گذاری و یک دارایی ذخیره ای نگاه می کنند. از سوی دیگر، افزایش تقاضا از جانب سرمایه گذاران دانه درشت و کسب وکارهای خانوادگی عاملی دیگر از سرمایه گذاری اخیر مس میوچوال در بیت کوین عنوان شده است.جی پی مورگان معتقد است که اگر شرکت های بیمه در آمریکا، اروپا، انگلستان و ژاپن، تنها ۱ درصد از دارایی خود را به شکل بیت کوین در بیاورند، شاهد ورود ۶۰۰ میلیارد دلار سرمایه به این حوزه خواهیم بود.شایان ذکر است که در این میان، مشکلات و موانع قانونی نقشی اساسی ایفا می کنند و به عنوان چالشی برای ورود شرکت های بزرگ به حوزه بیت کوین به حساب می آیند.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " جی‌پی‌مورگان، بزرگترین بانک آمریکا: اگر ۶۰۰ میلیارد دلار به بازار بیت کوین تزریق شود، تعجب نمی‌کنیم از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×