روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " ۲.۶ میلیارد دلار از بیت کوین‌های صرافی‌ هک‌شده mt. gox پس داده می‌شود؛ پیش‌نویس ارائه شد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ منتشر شد.

۲.۶ میلیارد دلار از بیت کوین‌های صرافی‌ هک‌شده mt. gox پس داده می‌شود؛ پیش‌نویس ارائه شد

پس از گذشت سال ها از هک بزرگ صرافی مت گاکس (Mt. Gox)، پیش نویس طرح پس دادن وجوه سرقت رفته ارائه شد. به گزارش دکریپت، یکی از متولیان حقوقی مت گاکس پیش نویس طرح اعاده اعتبار را به ثبت رساند. این طرح به کاربران سابق این صرافی بیت کوین هایشان را بازمی گرداند. در پیش نویس این طرح نوشته شده است: دادگاه […]

The post ۲.۶ میلیارد دلار از بیت کوین های صرافی هک شده Mt. Gox پس داده می شود؛ پیش نویس ارائه شد appeared first on ارزدیجیتال.

دانلود اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتالقیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای ببینید و نرخ آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید. آخرین اخبار، تحلیل ها و مقالات حوزه بلاک چین را بخوانید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. با جامعه فارسی زبان ارزدیجیتال در مورد توکن ها و کوین های محبوبتان بحث و گفتگو کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ۲.۶ میلیارد دلار از بیت کوین‌های صرافی‌ هک‌شده mt. gox پس داده می‌شود؛ پیش‌نویس ارائه شد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×