روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " قیمت بیت کوین با عبور از ۲۴,۰۰۰ دلار یکبار دیگر رکورد تاریخ خود را شکست از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ منتشر شد.

قیمت بیت کوین با عبور از ۲۴,۰۰۰ دلار یکبار دیگر رکورد تاریخ خود را شکست

قیمت بیت کوین شب گذشته توانست بار دیگر اوج تاریخی جدیدی ثبت کند و در صرافی کوین بیس به ۲۴,۲۱۰ دلار برسد. این نوسانات نشان می دهد که خریداران بازار همچنان به فعالیت خود ادامه می دهند. به گزارش کوین تلگراف، قیمت بیت کوین شب گذشته و همزمان با آغاز آخر هفته میلادی، اوج جدیدی را در […]

The post قیمت بیت کوین با عبور از ۲۴,۰۰۰ دلار یکبار دیگر رکورد تاریخ خود را شکست appeared first on ارزدیجیتال.

قیمت بیت کوین شب گذشته توانست بار دیگر اوج تاریخی جدیدی ثبت کند و در صرافی کوین بیس به ۲۴,۲۱۰ دلار برسد. این نوسانات نشان می دهد که خریداران بازار همچنان به فعالیت خود ادامه می دهند.به گزارش کوین تلگراف، قیمت بیت کوین شب گذشته و همزمان با آغاز آخر هفته میلادی، اوج جدیدی را در محدوده ۲۴,۰۰۰ دلاری ثبت کرد. داده های بازار نشان می دهد که پس از ثبت رکورد تازه، قیمت هم اصلاح شد و در حال حاضر هر واحد بیت کوین در ناحیه ۲۳,۴۰۰ دلار معامله می شود.پس از افزایش نوسانات پیرامون اوج پیشینِ ۲۳,۷۷۷ دلاری، شاهد شکستن این مقاومت بودیم. بر اساس داده های دفتر سفارشات کوین بیس، فروشندگان در ناحیه ۲۴,۰۰۰ دلاری آماده بودند. در حال حاضر این ناحیه زیر حمله شدید خریداران بازار قرار دارد و به عنوان یک مقاومت روانی عمل می کند.مایکل ون دپوپ (Michael van de Poppe)، تحلیل گر مطرح بازار، در توییت خود با بیان اینکه به بازگشت پرقدرت بیت کوین چشم دوخته است، گفت:نوسانات شب گذشته، ادامه روندی است که در هفته های گذشته شاهد بودیم. در روند صعودی فعلی، بیش از آنکه قیمت در طول هفته بیشتر شود، جهش های سریع و بزرگ در روزهای پایانی هفته رخ می دهد.ون دپوپ روز شنبه ضمن اشاره به حمایت پراهمیت قیمت بیت کوین، گفت که این حمایت پر جایی بسیار پایین تر و محدوده ۱۸,۵۰۰ دلار قرار دارد. وی در این بازه گفت:این جهش های عمودی دوام چندانی نخواهند داشت؛ بخاطر همین، در جایی اصلاح می شود. ولی هیچ کسی نمی تواند این ناحیه را مشخص کند. قیمت بیت کوین ممکن است خیلی راحت به ۳۰,۰۰۰ دلار برسد و پس از آن اصلاحی ۳۰ درصدی داشته باشد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " قیمت بیت کوین با عبور از ۲۴,۰۰۰ دلار یکبار دیگر رکورد تاریخ خود را شکست از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×