روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " مدیر شرکت سرمایه‌گذاری jefferies طلاهای خود را می‌فروشد تا در بیت کوین سرمایه‌گذاری کند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ منتشر شد.

مدیر شرکت سرمایه‌گذاری jefferies طلاهای خود را می‌فروشد تا در بیت کوین سرمایه‌گذاری کند

گزارش های حاکی از آن است که کریستوفر وود (Christopher Wood)، از مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری جفریز (Jefferies)، با فروش بخشی از طلاهای خود، به دنبال خرید بیت کوین رفته است. به گزارش کوین دسک، وود قرار است سرمایه گذاری خود در حوزه طلا در صندوق های بازنشستگی را از ۵۰ به ۴۵ درصد کاهش دهد. مبلغ حاصل از […]

The post مدیر شرکت سرمایه گذاری Jefferies طلاهای خود را می فروشد تا در بیت کوین سرمایه گذاری کند appeared first on ارزدیجیتال.

دانلود اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتالقیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای ببینید و نرخ آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید. آخرین اخبار، تحلیل ها و مقالات حوزه بلاک چین را بخوانید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. با جامعه فارسی زبان ارزدیجیتال در مورد توکن ها و کوین های محبوبتان بحث و گفتگو کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مدیر شرکت سرمایه‌گذاری jefferies طلاهای خود را می‌فروشد تا در بیت کوین سرمایه‌گذاری کند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×