روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " شرکت آمریکایی riot بیش از ۱۵,۰۰۰ دستگاه استخراج بیت کوین خریداری کرد؛ استخراج از شرق به غرب می‌رود! از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ منتشر شد.

شرکت آمریکایی riot بیش از ۱۵,۰۰۰ دستگاه استخراج بیت کوین خریداری کرد؛ استخراج از شرق به غرب می‌رود!

شرکت استخراج ریوت بلاک چین (RIOT) اعلام کرد که ۱۵,۰۰۰ دستگاه ای سیک تازه خریداری کرده است. با احتساب این خرید، تعداد دستگاه های استخراج این شرکت به بیش از ۳۱,۰۰۰ خواهد رسید. به گزارش کوین دسک، انتظار می رود با آغاز به کار دستگاه های جدید ریوت بلاک چین در سال ۲۰۲۱، ظرفیت استخراج این شرکت به ۳.۸ […]

The post شرکت آمریکایی Riot بیش از ۱۵,۰۰۰ دستگاه استخراج بیت کوین خریداری کرد؛ استخراج از شرق به غرب می رود! appeared first on ارزدیجیتال.

شرکت استخراج ریوت بلاک چین (RIOT) اعلام کرد که ۱۵,۰۰۰ دستگاه ای سیک تازه خریداری کرده است. با احتساب این خرید، تعداد دستگاه های استخراج این شرکت به بیش از ۳۱,۰۰۰ خواهد رسید.به گزارش کوین دسک، انتظار می رود با آغاز به کار دستگاه های جدید ریوت بلاک چین در سال ۲۰۲۱، ظرفیت استخراج این شرکت به ۳.۸ اگزا هش بر ثانیه برسد. با توجه به هش ریت فعلی ۲.۳ اگزا هشی این شرکت، شاهد رشدی ۶۵ درصدی در میزان هش ریت این شرکت خواهیم بود.شایان ذکر است که خرید دستگاه های جدید به صورت پیش خرید از شرکت بیت کوین است. بیت مین پیش تر اعلام کرده بود که تا سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱، امکان تحویل دستگاه های بیشتر را ندارد. با این حال، ریوت اعلام کرده است که انتظار دارد ارسال دستگاه ها از ماه مه آغاز شود و تا اکتبر ۲۰۲۱ طول بکشد. تعداد دستگاه های خریداری شده ریوت بلاک چین به تفکیک ماهسهام ریوت بلاک چین در بازار، روز سه شنبه رشدی ۲۲ درصدی داشت و به بیش از ۱۴.۵۰ دلار به ازای هر سهم رسید. ماه گذشته هم شاهد جهش ۷۸ درصدی سهام این شرکت بودیم. در بازه مشابه، قیمت بیت کوین رشدی ۲۰ درصدی داشت.در ماه های اخیر، بسیاری از شرکت های آمریکایی نسبت به ورود به حوزه ارزهای دیجیتال علاقه نشان داده اند؛ با توجه به هزینه های هنگفتی که در صنعت استخراج آمریکا سرمایه گذاری شده است، انتظار می رود سهم چین در این حوزه با کاهش همراه باشد. در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " شرکت آمریکایی riot بیش از ۱۵,۰۰۰ دستگاه استخراج بیت کوین خریداری کرد؛ استخراج از شرق به غرب می‌رود! از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×