روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " دومین مرد ثروتمند مکزیک: بیت کوین بهترین سرمایه‌گذاری من بود از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ منتشر شد.

دومین مرد ثروتمند مکزیک: بیت کوین بهترین سرمایه‌گذاری من بود

ریکاردو سالیناس پلیگو (Ricardo Salinas Pliego)، دومین فرد ثروتمند در مکزیک، با اشاره به سرمایه گذاری خود در بیت کوین، آن را بهترین سرمایه گذاری عمر خود خواند. به گزارش کوین تلگراف،  ریکاردو سالیناس، رئیس گروه شرکت های سالیناس و دومین فرد ثروتمند در مکزیک، در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد که اولین بیت کوین خود را در […]

The post دومین مرد ثروتمند مکزیک: بیت کوین بهترین سرمایه گذاری من بود appeared first on ارزدیجیتال.

ریکاردو سالیناس پلیگو (Ricardo Salinas Pliego)، دومین فرد ثروتمند در مکزیک، با اشاره به سرمایه گذاری خود در بیت کوین، آن را بهترین سرمایه گذاری عمر خود خواند.به گزارش کوین تلگراف، ریکاردو سالیناس، رئیس گروه شرکت های سالیناس و دومین فرد ثروتمند در مکزیک، در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد که اولین بیت کوین خود را در سال ۲۰۱۳ و زمانی که قیمت بیت کوین حدود ۲۰۰ دلار بود خریده است. او در ادامه از بیت کوین به عنوان «بهترین سرمایه گذاری عمر» خود یاد کرد.به گفته سالیناس، او بیت کوین های خود را در اوج سال ۲۰۱۷ فروخت و با کاهش قیمت بیت کوین، بار دیگر اقدام به خرید کرد. او در این باره به شوخی گفت:او در حال حاضر حدود ۱۰ درصد از نقدینگی خود را به صورت بیت کوین نگهداری می کند و قصد هم ندارد در آینده ای نزدیک بیت کوین های خود را بفروشد. او در این باره می گوید:سالیناس در ابتدا به بیت کوین به عنوان یک ابزار معامله نگاه می کرد، ولی حالا می گوید که متقاعد شده است که بیت کوین قابلیت های خود به عنوان یک ذخیره ارزش را ثابت کرده است.او با اشاره به محبوبیت بیت کوین در اقتصاد کشورهای آمریکای لاتین، از تورم و کاهش ارزش پولِ حاکم بر این کشورها به عنوان دلیل این جذابیت یاد می کند. سالیناس در ادامه گفت:به گفته سالیناس، بیت کوین یک نتیجه طبیعی از تکامل پول و رسیدن آن از یک شکل فیزیکی به یک دیجیتالی است.ماهیت بیت کوین بیت ها و بایت ها هستند، اما نکته مثبت این است که نمی توان آن را به راحتی ضبط کرد یا جلوی فعالیتش را گرفت.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " دومین مرد ثروتمند مکزیک: بیت کوین بهترین سرمایه‌گذاری من بود از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×