روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • ارز دیجیتال
  • نمایندگان آمریکا: برای بررسی الزام احراز هویت در مورد کیف پول‌های ارز دیجیتال شخصی به زمان بیشتری نیاز داریم

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " نمایندگان آمریکا: برای بررسی الزام احراز هویت در مورد کیف پول‌های ارز دیجیتال شخصی به زمان بیشتری نیاز داریم از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ منتشر شد.

نمایندگان آمریکا: برای بررسی الزام احراز هویت در مورد کیف پول‌های ارز دیجیتال شخصی به زمان بیشتری نیاز داریم

هشت عضو کنگره آمریکا با ارسال نامه ای به استیو منوچین (Steve Mnuchin)، وزیر خزانه داری آمریکا، نسبت به بازه مشورتی اندک تعیین شده برای قانون پیشنهادی تراکنش های ارزهای مجازی ابراز نگرانی کردند. در طول این بازه قرار است عموم مردم نظرات خود در مورد این قانون پیشنهادی را ارائه کنند. به گزارش «The Block»، شبکه مبارزه با […]

The post نمایندگان آمریکا: برای بررسی الزام احراز هویت در مورد کیف پول های ارز دیجیتال شخصی به زمان بیشتری نیاز داریم appeared first on ارزدیجیتال.

هشت عضو کنگره آمریکا با ارسال نامه ای به استیو منوچین (Steve Mnuchin)، وزیر خزانه داری آمریکا، نسبت به بازه مشورتی اندک تعیین شده برای قانون پیشنهادی تراکنش های ارزهای مجازی ابراز نگرانی کردند. در طول این بازه قرار است عموم مردم نظرات خود در مورد این قانون پیشنهادی را ارائه کنند.به گزارش «The Block»، شبکه مبارزه با جرایم مالی (FinCEN) این قانون را پیشنهاد کرده است. طبق این قانون، صرافی ها ملزم به اجرای سیاست های سخت گیرانه تری در ارتباط با پروتکل های احراز هویت خواهند بود. اجرای محدودیت های بیشتر در ارتباط با تراکنش های ناشناس و کیف پول های غیرامانی از دیگر بخش های قانون پیشنهادی این شبکه است. در این قانون، بازه مشورت و ارسال نظرات عموم مردم ۱۵ روز تعیین شده است. این در حالی است که در حالت عادی، بازه مشورت و ارسال نظرات در ارتباط با یک قانون ۶۰ روز است.تام امر (Tom Emmer)، دیوید شویکرت (David Schweikert)، وارن دیویدسون (Warren Davidson)، تد باد (Ted Budd)، بیل فاستر (Bill Foster)، دارن سوتو (Darren Soto)، سوزان دلبنه (Susan DelBene) و تولسی گابارد (Tulsi Gabbard)، نمایندگانی هستند که این نامه را امضا کرده اند. یک نسخه از این نامه به منوچین و نسخه دیگر برای کنث بلانکو (Kenneth Blanco)، مدیر شبکه مبارزه با جرایم مالی، ارسال شده است. در این نامه همچنین آمده است که در صورت تصویب قانون مذکور، شبکه مبارزه با جرایم مالی باید یک بازه ۶ ماهه هم برای اجرایی کردن آن در نظر بگیرد تا به افرادی که تحت تأثیر آن قرار می گیرند امکان انجام اقدامات لازم را بدهد. در بخشی از این نامه آمده است:از آنجایی که در قانون پیشنهادی، ۲۴ سؤال مفصل و با جزئیات زیاد از جانب FinCEN مطرح شده است، دارای پیچیدگی های فراوانی است. غیرممکن است در مدتی به این کوتاهی، عموم مردم بتوانند نظرات سازنده ارائه کنند. از طرف دیگر، روندهای عجولانه، درستی این قانون را زیر سؤال می برد. این عجله باعث خواهد شد تا قانون گذاری های تازه در مقابل چالش های قانونی آسیب پذیر باشد.صرافی کوین بیس هم در نامه ای مشابه، نسبت به این مهلت کم ابراز نگرانی کرده بود. در نامه کوین بیس، از FinCEN درخواست شده بود که برای پاسخ به ۲۴ سؤالی که در ذهن افراد ذی نفع مطرح شده است، بازه مشورت را بیشتر کند. کوین بیس در بخش دیگری از نامه خود عنوان می کند که عجله اداره مبارزه با جرایم مالی، با انتظارات این صرافی از همکاری با این نهاد فاصله دارد. نمایندگان کنگره در این نامه اعلام کردند:طرح پیشنهادی مذکور درست پیش از تعطیلات کریسمس ارائه و اعلام شد که ۱۵ روز برای ارائه نظرات عموم زمان وجود دارد. مدت زمان ارائه نظرات با توجه به تعطیلات سال نو، تنها ۸ روز کاری است که برای قانون گذاری هیچ صنعتی کافی نیست و ممکن است باعث شود افراد تحت تأثیر نتوانند پاسخی مناسب ارائه کنند.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نمایندگان آمریکا: برای بررسی الزام احراز هویت در مورد کیف پول‌های ارز دیجیتال شخصی به زمان بیشتری نیاز داریم از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×