روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " ارزدیجیتال برنامه‌نویس وب استخدام می‌کند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ منتشر شد.

ارزدیجیتال برنامه‌نویس وب استخدام می‌کند

سایت ارزدیجیتال برای تکمیل تیم خود، برنامه نویس وبِ حضوری و تمام وقت استخدام می کند. موقعیت شغلی برنامه نویس وب به صورت تمام وقت و حضوری در کرج مهارت های مورد نیاز: مسلط به PHP ، SQL و Nodejs مسلط به وردپرس و WooCommerce آشنایی با JavaScript ، HTML و CSS متعهد و مسئولیت پذیر سرعت یادگیری بالا توانایی […]

The post ارزدیجیتال برنامه نویس وب استخدام می کند appeared first on ارزدیجیتال.

سایت ارزدیجیتال برای تکمیل تیم خود، برنامه نویس وبِ حضوری و تمام وقت استخدام می کند.موقعیت شغلی برنامه نویس وب به صورت تمام وقت و حضوری در کرجمهارت های مورد نیاز:مسلط به PHP ، SQL و Nodejs مسلط به وردپرس و WooCommerceآشنایی با JavaScript ، HTML و CSSمتعهد و مسئولیت پذیرسرعت یادگیری بالاتوانایی مدیریت زمان و تحویل پروژه در زمانبندی فشردهتوانایی حل مساله، خلاقیت و نوآوریعلاقمند به یادگیری و خود آموزیموقعیت شغلی برنامه نویس وب به شکل حضوری و تمام وقت است و از بررسی روزمه ها و اطلاعات ارسال شده برای فعالیت غیرحضوری معذور هستیم. همچنین فن بیان خوب و سابقه ی اجرا امتیاز به شمار می رود.ارسال رزومهدر صورتی که شرایط ذکر شده را دارید، رزومه خود را به آیدی تلگرام arzdigital_hire ارسال کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ارزدیجیتال برنامه‌نویس وب استخدام می‌کند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×