روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • ارز دیجیتال
  • بانک تسویه حساب‌های بین‌المللی: تعداد زیادی از بانک‌های مرکزی جهان روی ارزهای دیجیتال ملی کار می‌کنند

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " بانک تسویه حساب‌های بین‌المللی: تعداد زیادی از بانک‌های مرکزی جهان روی ارزهای دیجیتال ملی کار می‌کنند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ منتشر شد.

بانک تسویه حساب‌های بین‌المللی: تعداد زیادی از بانک‌های مرکزی جهان روی ارزهای دیجیتال ملی کار می‌کنند

مطالعه بانک تسویه حساب های بین المللی درباره ارزهای دیجیتال ملی، استیبل کوین ها و ارزهای دیجیتال حاکی از آن است که بسیاری از بانک های مرکزی روی عرضه ارزهای دیجیتال ملی کار می کنند. به گزارش بلاک کریپتو، بانک های مرکزی در ارتباط با عرضه ارزهای دیجیتال ملی به کندی و بادقت کار می کنند. این در حالی است که نتایج […]

The post بانک تسویه حساب های بین المللی: تعداد زیادی از بانک های مرکزی جهان روی ارزهای دیجیتال ملی کار می کنند appeared first on ارزدیجیتال.

مطالعه بانک تسویه حساب های بین المللی درباره ارزهای دیجیتال ملی، استیبل کوین ها و ارزهای دیجیتال حاکی از آن است که بسیاری از بانک های مرکزی روی عرضه ارزهای دیجیتال ملی کار می کنند.به گزارش بلاک کریپتو، بانک های مرکزی در ارتباط با عرضه ارزهای دیجیتال ملی به کندی و بادقت کار می کنند. این در حالی است که نتایج یک بررسی جدید نشان می دهد که این بانک ها اشتیاق زیادی برای استیبل کوین ها دارند.بررسی روز چهارشنبه که یک سال پس از آخرین مطالعه گسترده بانک تسویه حساب های بین المللی درباره وضعیت کار بانک های مرکزی روی ارزهای دیجیتال منتشر شد و ۶۰ بانک مرکزی در آن مورد مطالعه قرار گرفت. به گفته ترتیب دهندگان این بررسی، از زمان انجام مطالعه قبلی، بانک های مرکزی بیشتری از تست های اولیه عبور کرده و به سمت برنامه های آزمایشی حرکت کرده اند. این در حالی است که با توجه به اینکه حدود ۶۰ درصد از بانک های مرکزی مورد مطالعه در مراحل اولیه هستند، هنوز زمان زیادی تا راه اندازی ارزهای دیجیتال ملی مانده است.در این تحقیق آمده است:اکنون بیشتر بانک های مرکزی به طریقی در حال بررسی ارزهای دیجیتال ملی هستند و این تحقیق به طور کلی حاکی از حرکتی مستمر از پژوهش های صرفاً مفهومی به سمت آزمایش و برنامه های آزمایش عملی است؛ اما با وجود این پیشرفت ها، به نظر می رسد تا انتشار گسترده ارزهای دیجیتال ملی هنوز زمان زیادی مانده باشد.در موضوع استیبل کوین ها، مطالعه بانک تسویه حساب های بین المللی نشان داد که دو سوم بانک های مرکزی روی استیبل کوین ها یا ارزهای دیجیتالی که به گونه ای با ارزهای فیات مثل دلار آمریکا مرتبط هستند، تمرکز کرده اند. آن ها در این مرحله در حال بررسی تاثیر استیبل کوین ها روی ثبات پولی و مالی هستند.در این مطالعه به صورت گذرا از تتر به عنوان عرضه کننده استیبل کوین USDT و از بیت کوین به عنوان یک ارز دیجیتال نام برده شده است. در مورد ارزهای دیجیتال نیز در این مطالعه گفته شده که بانک های مرکزی آن ها را به عنوان محصولاتی با نفوذ اندک می شناسند که فاقد کارکرد گسترده به عنوان ابزار پرداخت هستند.در این بخش از تحقیق می خوانیم:بسیاری از ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۰ شاهد جهشی در قیمت شان بودند که اقتضای طبیعت آن ها به عنوان دارایی های سوداگرانه بود. این افزایش در حالی بود که هیچ تغییری در استفاده از آن ها در پرداخت ها روی نداده است. در واقع، بیشتر بانک های مرکزی همچنان به ارزهای دیجیتال به عنوان محصولات جاویژه می نگرند.بانک تسویه حساب های بین المللی علاوه بر این مطالعه، اظهاراتی را از آگوستین کارستنس (Agustín Carstens)، رئیس این بانک، منتشر کرد که گفته بود وظیفه عرضه ارزهای دیجیتال بر عهده بانک های مرکزی است.به گفته کارستنس، اگر نیاز به ارزهای دیجیتال باشد، منتشرکنندگان آن باید بانک های مرکزی باشند. در این صورت ارزهای دیجیتال ملی می توانند با تحریک رقابت و کارآیی در پرداخت ها، به عنوان یک عامل تسریع کننده در نوآوری عمل کنند.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بانک تسویه حساب‌های بین‌المللی: تعداد زیادی از بانک‌های مرکزی جهان روی ارزهای دیجیتال ملی کار می‌کنند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×