روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " هشدار رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس درباره بیت کوین از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ منتشر شد.

هشدار رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس درباره بیت کوین

محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، در مصاحبه اخیر خود با اشاره به سرمایه گذاری برخی افراد در حوزه ارزهای دیجیتیال گفت که تأکید ما این است که مردم در معامله ارزهایی که در داخل کشور تولید نشده اند، شرکت نکنند. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از میزان، محمدرضا پورابراهیمی در گفت وگو با خبرگزاری، با اشاره به […]

The post هشدار رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس درباره بیت کوین appeared first on ارزدیجیتال.

محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، در مصاحبه اخیر خود با اشاره به سرمایه گذاری برخی افراد در حوزه ارزهای دیجیتیال گفت که تأکید ما این است که مردم در معامله ارزهایی که در داخل کشور تولید نشده اند، شرکت نکنند.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از میزان، محمدرضا پورابراهیمی در گفت وگو با خبرگزاری، با اشاره به سرمایه گذاری برخی ها در حوزه ارزهای دیجیتال گفت:با این حال مجلس و کمیسیون اقتصادی به مبحث تسهیل در فرآیند تولید رمز ارز ها در داخل کشور با نظارت بانک مرکزی و نظارت وزارت صمت ورود کرده است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " هشدار رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس درباره بیت کوین از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×