روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " یکی دیگر از شرکت‌های متمرکز بر ارزهای دیجیتال در آمریکا تبدیل به بانک ملی این کشور می‌شود از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ منتشر شد.

یکی دیگر از شرکت‌های متمرکز بر ارزهای دیجیتال در آمریکا تبدیل به بانک ملی این کشور می‌شود

کنترل کننده ارزی آمریکا (OCC) وزارت خزانه داری ایالات متحده از اعطای موافقت مشروط به یکی از شرکت های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال برای فعالیت در قالب یک بانک ملی خبر داد. به گزارش «The Block» و بر اساس اعلامیه این نهاد نظارتی بانکی ایالات متحده، پروتگو (Protego) پس از انکوریج (Anchorage)، دومین شرکت فعال در حوزه […]

The post یکی دیگر از شرکت های متمرکز بر ارزهای دیجیتال در آمریکا تبدیل به بانک ملی این کشور می شود appeared first on ارزدیجیتال.

کنترل کننده ارزی آمریکا (OCC) وزارت خزانه داری ایالات متحده از اعطای موافقت مشروط به یکی از شرکت های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال برای فعالیت در قالب یک بانک ملی خبر داد.به گزارش «The Block» و بر اساس اعلامیه این نهاد نظارتی بانکی ایالات متحده، پروتگو (Protego) پس از انکوریج (Anchorage)، دومین شرکت فعال در حوزه ارزهای دیجیتال است که موفق به اخذ مجوز از سوی OCC می شود.آن طور که پیداست، پروتگو درصدد ارائه خدمات به مشتریان سازمانی در حوزه دارایی های دیجیتال است. این شرکت مستقر در سیاتل می خواهد تا به یک بانک تمام بلاک چینی قانونی تبدیل شود. اکنون این شرکت با دریافت مجوز مشروطِ فعالیت در قالب یک بانک ملی می تواند در زمینه نگهداری، دادوستد، اعطای وام و صدور دارایی های دیجیتال به مشتریان خدمات ارائه دهد. این حوزه ها، چهار حوزه اصلی خدمات رسانی این بانک را تشکیل خواهد داد.مطابق با اعلامیه OCC، پروتگو هنوز در فاز سازمانی توسعه است و ۱۸ ماه فرصت دارد تا شرایط مندرج در موافقت نامه مشروط را برآورده کند. پس از این مدت، پروتگو می تواند فعالیت خود را به عنوان یک بانک ملی آغاز کند. گفتنی است که در حال حاضر، این شرکت، یک شرکتی امانی است و تحت قوانین ایالت واشنگتن فعالیت می کند.صدور این موافقت نامه مشروط یکی دیگر از دستاوردهای برایان بروکس (Brian Brooks) است. بروکس در زمان ریاست جمهوری دونالد ترامپ، سرپرستی دفتر کنترل امور ارزی ایالات متحده را بر عهده داشت و پیش از آن، دبیر شورای حقوقی شرکت کوین بیس بود. وی در زمان حضور در دفتر کنترل امور ارزی، گام های مهمی را در حوزه سیاست گذاری ارزهای دیجیتال برداشت که از جمله آنها می توان به اعطای مجوز مشروط بانکی به یک شرکت فعال در حوزه ارزهای دیجیتال و همچنین شفاف سازی در زمینه امکان ارائه خدمات امانی دارایی های دیجیتال از سوی بانک های فدرال اشاره کرد. گفتنی است که پیش تر در اواسط ماه ژانویه (اواخر دی)، شرکت انکوریج توانسته بود موافقت مشروط OCC را دریافت کند.اکنون بلیک پالسون (Blake Paulson)، ارزیاب حوزه بانکی، عهده دار سرپرستی اداره کنترل کننده ارزی آمریکا شده است. وی تا تأیید نامزد ریاست این دفتر از سوی سنا به کار خود ادامه خواهد داد.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " یکی دیگر از شرکت‌های متمرکز بر ارزهای دیجیتال در آمریکا تبدیل به بانک ملی این کشور می‌شود از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×